Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír? Többi lent PLS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír? Többi lent PLS

Figyelt kérdés
Egy fiúról van szó.Az osztálytársam,egy buli alkalmával "összejöttünk",aznap még rám is írt ,semmi jelét nem mutatta v írta h nem akar semmit,de azóta nem írt rám.(pénteken volt a buli,aznap írt rám).Lehet h azt várja h most én írjak rá?
2012. nov. 25. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:

hagyd a buta fiút.

Összejöttünk alatt mit értesz?

2012. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy más dolga van, vagy csak nem akar állandóan a nyakadon lógni. De az is lehet, hogy csak játszadozik, és átmeneti fellángolás volt nála. Ezt mi innen nem tudhatjuk.
2012. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszer ő ír, egyszer te, most rajtad a sor :)


Mi itt a kérdés? Ha beszélni akarsz vele, miért ne kezdeményezhetnél?

2012. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 netzsaru ***** válasza:
jópár lehetőség lehet, nem ér rá, nincs kedve, nem tudna mit mondani/kérdezni, lehet azt hiszi hogy untat, írjál rá és kérdezd meg hogy van, azután kérdezd meg miért .. egyszerű :)
2012. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 éve ismerem,udvarolt is, tök jóban vagyunk.Megbeszéltük h jó,összejövünk...igazából nem tudom,akkor irjak rá??
2012. nov. 25. 20:22
 6/6 A kérdező kommentje:
És ha engem tart rámenősnek?
2012. nov. 25. 20:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!