Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz vagyok ő meg egy angyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz vagyok ő meg egy angyal, működhet?

Figyelt kérdés

Reggelente mindig egy helyen vesszük meg a reggelit a suliba,és múltkor hallottam mikor beszélt az egyik barátnőjével,hogy az a Milka csoki de jó lenne meg stb...

Szóval jah,elloptam és utána mentem és átadtam neki, persze azt mondtam,hogy "ajándék neked"!

Nem tudta hova tenni a dolgot az az igazság,hogy én se.

Valahogy megfogott a lány,mert olyan jószívű és kedves aranyos.Általánosba egy iskolába jártunk egy szót se beszéltem vele,mert került...Sokat verekedtem,sok balhé.

De kinőttem,és úgy érzem sokat változtam.

Ez a bolti lopás már két hetes dolog,azóta már sok minden kialakult köztünk, elhívtam kávézni igent mondott.Jól elbeszélgettünk a jövőről, ő nagyon céltudatos.

És sok közös van bennünk, pl: mindketten a telet, a havat imádjuk,mindketten kávé függők vagyunk.

Adott nekem egy könyvet,hogy olvassam el,mert tanulságos.

Szép dolog tőle,még nem olvastam bele,de viszont írtam neki úgy 10 oldalonként mondatokat.

Sok hlyeséget csináltam régen,és ő ezt tudja még is velem van,ami furcsa...

Én velem is furcsa dolgok történnek, könyvtárba járok vele... El se tudom hinni...

Néha úgy érzem,hogy neki jobb lenne ha távol tartaná magát tőlem...De máskor meg hiányzik ha nem vagyok vele.

Cigiztem,de le tettem mert megkért rá, és nem is gyújtottam rá. Mintha valami védőangyalom lenne...

Szeretnék vele egy kapcsolatot kialakítani?

Ötletek? 18/F


2012. nov. 25. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha tényleg meg tudsz változni, akkor megéri, igen.

Ha viszont nem, akkor azzal nagy fájdalmat okozhatnál neki, szóval csak óvatosan.

2012. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 El Greco ***** válasza:

Remek nõt fogtál ki, igazán szerencsés vagy.

Maradj vele,még a végén megjavulsz.

2012. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én tényleg rajta vagyok az ügyön,és megpróbálok mindent megtenni.
2012. nov. 25. 22:38
 4/15 anonim ***** válasza:
Olvasd el a könyvet!!! :-))))
2012. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy hosszú:)
2012. nov. 25. 22:40
 6/15 anonim ***** válasza:
Kismiska... csokit lopni..:D
2012. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer meg látlak a boltom körül rád hívom a rendőröket
2012. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Komoly választ várok
2012. nov. 25. 22:51
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem működhet hiszen az ellentétek vonzzák egymást és kiegészítik egymást.

A könyvet meg olvasd el! Ne légy rest :D...

2012. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
emberek úgy néz ki hogy egy igazi rossz fiúval van dolgunk!!
2012. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!