Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hete késik a menstruációm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HLA kérdése:

1 hete késik a menstruációm, csináltam tesztet de az negatív lett. Vannak alhasi fájdalmaim és a derekam is nagyon fáj. Mitől lehet ez? Holnap mindenképp csinálok még egy tesztet.

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért fáj, mert meg fog jönni. Nálad ez nem szokott előjel lenni?
2012. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
néha fáj néha nem a hasam mielőtt megjön. de most ehhez szörnyű derék fájás is jár.ráadásul nagyon aggaszt az egész.
2012. nov. 26. 14:33
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor menj el nődokihoz.

Amúgy késhet attól is, ha fel voltál fázva mostanában vagy antibiotikumot szedtél, Neo Citrant vagy hasonlót, de ha nagyon stresszeltél mostanában, attól is. Rengeteg oka lehet. Nekem egyszer 2 hetet késett. Tiszta para voltam. A tesztek negatívak lettek, aztán megjött.

Remélem nem vagy az, ha még nem szeretnél :)

2012. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát a babát szeretném kitolni még egy 2-3 évvel ha lehet:) csak nem tudom h miért késhet holott a teszt negativ de közbe fáj a hasam a derekam.. nagyon rossz a közérzetem :(
2012. nov. 26. 21:54
 5/12 A kérdező kommentje:
Nos a mai teszt is negatív lett viszont a derékfájásom egyre rosszabb és a menstruációm se jött meg sőt még előjelek sincsenek..
2012. nov. 27. 21:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el dokihoz, az a biztos.
2012. nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma elmentem a házi orvoshoz aki azt mondta h a derekam a petefészkemtől fáj igy elküldött a nőgyógyászhoz aki talált egy 33mm cisztát de azt mondta h a derekam nem ettől fáj sőt köze sem lehet hozzá.tehát meg van a menses késésének az oka. ma este már menni alig bírtam a fájdalom lejött teljesen a lábamig holnap ismét meglátogatom a háziorvost hát ha most nem flector tapaszt ajánl.h miért fáj egyre jobban a derekam most már nem csak a jobb oldalon hanem a bal is még senki nem tudja...
2012. nov. 28. 21:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor jó is, hogy elmentél a dokihoz. Nem tudom én sem, hogy mitől fájhat ennyire. Hülyeségnek hangozhat, de esetleg nincs rossz fogad? Mert az sokmindenre kihat (fejfájás, hasfájás, stb.) Mindenképp járj utána mitől lehet.

Én akkor szoktam megpusztulni a fájdalomtól, amikor 2. nap megvan. Akkor aztán derekamtól lefelé végig a térdemig és egész nap. Nem is bírok lábra állni.


Remélem nincs komoly bajod és a ciszta miatt sem lesz gond.

2012. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nos ma ismét elmentem a házi orvoshoz aki megint ki sem szállt a székéből meg se tapogatta h vajon mitől fáj ugy a derekam és az egész hátam, most rávágta h lumbágóm van és irt fel fájdalom csillapított és elkezdte ecsetelni hogy aludjak és ha gép előtt vagyok h gépeljek ettől majd biztos helyre jön a hátam ha rendesen gépelek..kész vagyok tőle..
2012. nov. 29. 14:13
 10/12 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Milyen orvos ez????? Ez egy hülye!

Ha beszeded a fájdalomcillapítót, akkor ideig óráig elmúlik a féjdalom, de az okát akkor sem tudod. Aztán meg ha nagyobb bajod lesz amitt, esetleg, hogy nem kezeltek normálisan időben, akkor meg ős mossa kezeit?! Hát nehogy már!!! Másik orvoshoz nem tudnál menni a környéken?

2012. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!