Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből ered ez a zsigeri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből ered ez a zsigeri gyűlölet? (tovább)

Figyelt kérdés

Szándékosan nem írtam ki a teljes kérdést fent, mert ilyenkor gyakran nem is olvassák el a legtöbben a kiegészítést, hanem azonnal válaszolnak, mélyebb ismeret nélkül.

A teljes kérdés: Miből ered ez a zsigeri gyűlölet, amivel sok nő viszonyul a sikertelen férfiakhoz? A fórumot olvasgatván feltűnt, hogy a lányok körében eredménytelen srácok felkészülhetnek a legrosszabbra. Amennyiben nem képesek lányokat felszedni, úgy egyetlen életvitel "engedélyezett a számukra": Várni sokáig, azalatt pedig bőszen próbálkozni, fapofával, sziklaként viselni az elutasításokat, eközben pillanatra sem elgyengülni. Amennyiben ez megtörténik, azaz:

panaszkodni mer, akár a saját viszontagságai, akár egyes lányok miatt, könnyebb utat választ és elmegy prostituálthoz, és hasonlók, azzal teljesen leírja magát minden nő előtt.

A normál reakció-legrosszabb esetben-az volna, hogy sajnálom, előfordul az ilyesmi. Ehelyett azonban még bele is rúgnak sokakba, kíméletlen stílussal osztva ki őket. A női hozzászólások egy részéből szinte fröcsög a gyűlölet illetve a megvetés, miközben az illető srác nem is ártott sem nekik, sem másoknak, mégis, minimum egy gyerekgyilkosnak kijáró módon kommunikálnak velük. Ez szerintem egy teljesen felesleges és eltúlzott erődemonstráció, semmi több. Miért történik és mi9 a magyarázata?


2012. nov. 26. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A panaszkodás megoldott már valaha bármilyen problémát? Nem mellesleg tény, hogy nem férfias tulajdonság. Nem tudom miért várod el, hogy a siránkozó "férfit" imádják a nők. Aki pedig csak a szánalomra hajt, az maga is szánalmas.
2012. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege nem az, hogy ellenszenves-e vagy sem, hanem hogy miért gyűlölik ennyire őket.
2012. nov. 26. 21:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy kicsit legyél edzettebb lelkileg.Ez csak egy virtuális világ.Ha itt nem bírod,a való életben mit csinálsz ?! Honnan tudod néha,hogy csaj vagy pasi kommentel ,még akkor is ha feltünteti a nemét ? Nem fog mindenki mindig sajnálni valakit,főleg ha ugyanaz a kérdés más megfogalmazásban ezredjére jön egy nap.
2012. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nő, viszont rendszeresen felhúzom magam azon, hogy egyeseknek miért kell minden áldott nap 50x feltenni ehhez hasonló, általánosító nőgyűlölő kérdéseket.

Amikor meg jönnek az építő jellegű válaszok is, akkor indul a picsogás, hogy az egész világ hibás, csak a kérdező nem.


Egyet jegyezz meg: Ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye.


24F

2012. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Általában a hozzászólás stílusáról meg lehet ismerni, ki milyen nemű. A legtöbb srác elintézi annyival, hogy "Hülye vagy öregem, nem baj, annál több csaj jut nekem!"-vagy valami hasonlóval. Egy nő ellenben gyakran személyes sértésnek vesz egy ilyen kérdést és "teljes erőből nekiáll kifejteni a véleményét".
2012. nov. 26. 21:57
 6/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: ezt rosszul látod.Fele-fele arányban válaszolok,tehát vagy egy mondatos osztás,vagy több mondatos segítség,vagy több mondatos osztás,vagy egy mondatos segítség.Ebből nem jössz rá.Sajnálatból meg senki nem él meg.A delikvenseknek nem ez kell,mint ahogy az életben is.Egy nagy kocc a fejre,és gyorsabban észhez tér valaki.Még ha dühös is lesz,de gyorsabban elgondolkozik,mint pátyolgatással.És ez nem minden esetben rosszindulatúság.
2012. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert irritál ha valaki gyenge. Ez van, nem tudom miért. Sok mindenre nincs magyarázat. Ilyenkor általában továbblapozok, de nyilvánvaló, hogy sokan nem bírják ki és leírják a véleményüket. Meg azért ne haragudj, de beleolvastál már egy-két ilyen kérdésbe? Hát elég bicskanyitógatóak tudnak lenni gyerekgyilkosság nélkül is.
2012. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk igaz, elismerem. Csernus módszernek hívom, mert a legtöbb embernek ő jut az eszébe róla.

Viszont néha vannak olyan kérdések is, amik elevenbe találnak, úgy érzem,. Olvastam már itt kifejezetten gyalázkodó választ is, bár szerencsére összességében véve nem ez a jellemző.

2012. nov. 26. 22:10
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

"Ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye" - pedig de.


A "Nyugat" beteg. Beteg társadalomtól pedig csak beteg fröcsögéseket lehet hallani. Olyan társadalomtól, mely országában több az üresen álló lakás, mint amennyi hajléktalan (forrás itt: [link] és itt: [link] Fölösleges kérdezgetned kedves kérdező, inkább olvass. Ha gondolod, privizz rám, küldök én neked a témában olvasnivalót.

2012. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert tudod akinek könnyen megy,az nem gondol bele,hogy a másiknak milyen lehet.Meg könnyebb dobálózni a szavakkal,és sértegetni másokat,mint gondolkozni és segíteni rajtuk. :)
2012. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!