Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel a kinézettel van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a kinézettel van esélyem jó egy jó csajt felszedni?

Figyelt kérdés
nem pont 10/10-es nőkre gondolok,hanem úgy általában jó nőkre...[url= [link]

2012. nov. 27. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszel, bár én nem vagyok jó nő, ér így a válaszom valamit? :D
2012. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Persze,hogy ér..és miért ne lehetnél jó nő?
2012. nov. 27. 15:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Végül is relatív, hogy kinek mi tetszik, van párom, szóval annyira rossz nem vagyok. Én nem a szokásos 40 kilós vaságyas csaj vagyok (bár dolgozom le a plusz kilót), meg eléggé szétvarrattam magam, meg még bőven lesz tetkóm, ez meg ugye nem sok férfinak tetszik. :)
2012. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

21/N vagyok. Állítólag jóbőr... mondju még tökéletesedem.


Az alapanyag jó, de mivel süt rólad az önbizalomhiány nálam esélytelen lennél. Meg egy kis stílusváltás lehet hogy jól jönne, nem rossz, tényleg egész alakul a dolog, mert egész divatos?ak ezek a cuccok ebben a korosztályban, de kék mintása pólóra ne vegyünk már pirosas csíkos inget...


Nah de látod te mikkel vannak tele az újságok, nem nagy szám stílusosan öltözni és turiból is lehet - engem mindig burzsujnak néztek pedig volt hogy 25 Forintos top volt rajtam xD

2012. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!