Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Kis mell vagy nagy de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kis mell vagy nagy de szilikonos?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon kicsi és mütéten gondolkodom.Ne legyetek àllszentek.Nektek melyik tetszik jobban??

18/L


2012. nov. 27. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csakis kicsi.
2012. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mindenkinek más méretű a tenyere, van akinek hatalmas, van pedig olyan, akinek babakéz méretű.
2012. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Marokcsöcs :'D eddig a legtöbb hím nemű ismerősömnek a tenyerükben elférő cici jött be. Azért az enyémet nem tesztelték le ;)
2012. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kb olyan atlagos noi tenyeret kepzelj el.

Na az enyem akkora

2012. nov. 27. 18:53
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy azt is mondták, hogy inkább a formát meg a feszességet szeretik.. :) úgyhogy nyugi, én sem vagyok olyan begyes.
2012. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tökéletes méret, főleg ha arányos is az alakodhoz, szóval ha mondjuk elképzelek egy 180 kilós nőt maroknyi mellekkel, hát az fújj, viszont ha megy az alakodhoz, akkor nincs vele semmi baj.
2012. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kicsi.
2012. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!