Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy lemondok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy lemondok egy reménytelen szerelemről, vagyis konkrétan elfelejtem őt egy nap alatt?

Figyelt kérdés
A barátaim nem hisznek nekem, pedig én úgy érzem, hogy tényleg elfelejtettem őt. Azt mondják, hogy túl mélyek voltak az érzéseim iránta, ahhoz hogy csak úgy elfelejtsem. De nem csak úgy felejtettem el, hanem a szemembe mondta, hogy nem akar semmit tőlem. Akkor nyilván nincs értelme tovább reménykedni. Én azt érzem, hogy elfelejtettem őt, de vajon lehetséges ezt egy nap alatt?
2012. nov. 27. 23:10
 1/5 anonim válasza:
nem
2012. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zsazsacska.meow válasza:
Nem elfelejtetted, hanem elfolytottad. úgy érzed hogy most minden oké, és hogy egyáltalán nem is érdekel a srác/lány, miért aggódnál érte ha reménytelen? de nem vagy túl rajta, és nem is felejtetted el, csak eltemetted magadba. aztán majd egy álmatlan éjszakán majd rájössz, hogy nem, még mindig nem vagy túl rajta.
2012. nov. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem felejtetted el, vagy nem volt olyan nagy szerelem.
2012. nov. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
addig nem fogod tudni elfelejteni, míg látod, beszélsz vele... és ha ez a szerelem elég erős, évek múlva se fog elmúlni...
2012. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet, hogy túlléptél rajta, de, hogy elfelejteni még jó darabig nem fogod és mindig fel fog kavarni ha rá gondolsz az biztos.Ha tényleg teljesen elfelejtetted volna és túlléptél rajta akkor most nem rágódnál ezen és nem írtad volna ki ezt a kérdést, de ettől még lehet, hogy feladtad.
2012. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!