Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb elmenyetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legjobb elmenyetek? Szex vagy csupan csokolozas teren? Kivel? Hol?

Figyelt kérdés
Olyanra vagyok kivancsi ami ugy igazan bizsergeto volt , es nem csak a parotokkal akikbe szerelmesek avgytok hanem pl ilyen egyejszakas kalandok...
2009. aug. 18. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Az enyém az volt, amikor az egykori barátnőmnek először okoztam G-pont orgazmust. Ment az ujjazás, aztán egyszer csak nagy erővel elborított minket és az ágyat a spricc... :) Nagyon meglepődtem, gondolom ezért rögzült ilyen mélyre az élmény. Azt mondta, eddig csak pénisszel való behatoláskor élt át ilyesmit. Azután gyakorlatilag csak ilyenje volt, naponta cserélni kellett az ágyneműt. :)


Ez persze ritkaság, például a feleségemmel sem történt még, de nem bánom, mert enélkül is lehet ugyanolyan jó a szex. És hát az is. :)

2009. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem 1 csók volt nagy élmény!! a kilátónál a volt barátommal az első csóóók!!!!!!húú

olyan gyengéd volt, finom és óvatos, h azt hittem megőrülök!!! istenien csókolt, és nagyon szeretett is, de sajna nem illettünk össze!!

de még 1 ilyen jó csókot, nem hiszem h kaphatok! beleremegett a testem!!!!!!!!!!!!!:D

2009. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Nekem nemrég volt egy ilyen történetemami elég izgi volt:)

17éves lány vagyok és van egy barátnőm akinek a szülei ausztiában vannak egész nyáron és üres a ház :D összegyültünk pár csajszi és megtudták a fiuk is és átjöttek ugy hogy mi csak akkor tudtuk meg amikor beléptek a szobába és az volt az első lépésük hogy levették a polójukat...:d hmm hát nekünk se kellett több...nem zavartuk el őket xD mellesleg a fiuk ittak is...odajött hozzám az eggyik fiu (én az ágyon feküdtem)és rámmászott...smároltunk...többiek elvoltak maguknak hát mi is:D ja azt elfelejtettem leirni hogy van barátom 6hónapja de olyan izgis helyzet volt h nem birtam ellenállni...:)

2009. aug. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
ez fasza
2009. aug. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem az történt 3,5 éve h beszélgettem egy sráccal msn-en, mikor közölte h kimegy enni mindjárt jön. Negyed óra múlva megszólalt a mobilom, ő volt és mondta h menjek ki az erkélyre. Kimentem és ott állt az erkélyem alatt egy tábla csokival. Gondoltam ha már ideáig eljött ( a város másik végén lakik)le kéne mennem. Éjfél volt. Lementem bejött a lépcsőházba, de életemben nem voltam még ilyen zavarba mint akkor, pedig már nem vok tini:). Csak álltunk egymással szemben, szótlanul mint a vodafone reklámba a 2 tini az esőbe, néztük egymást és szinte érezni lehetett h vibrál körülöttünk a levegő. Ekkor megcsókolt, de ennyire szenvedélyes csókot se nem kaptam se nem adtam még. Utána feljöttem, úgy éreztem h ennem kell de egy szelet kenyeret nem bírtam vágni annyira remegett kezem lábam. Mindenem remegett szinte teljesen eláztam. Azóta együtt vagyunk és boldogan élünk:D
2009. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de jó nektek :)
2009. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
17:50 ez nagyon szér, remelem nekem is meg lesz ilyen szep emlekekben reszem :)
2009. aug. 26. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!