Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon aggódom a kapcsolatunké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon aggódom a kapcsolatunkért, miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyok együtt a barátommal. Igazából nagyon sokat köszönhetek neki,az előző szakításom után ő húzott ki a gödörből,mint barát,és lassan kialakultak közöttünk a dolgok. Minden teljesen rendben volt,de egy pár hónapja azt vettem észre,hogy nagyon megváltozott,amikor kettesben vagyunk,tök rendes,meg minden,de amikor velünk vannak a haverjai is,elkezd bunkózni,úgy beszél velem,mint a kutyájával,stb.,de amint kettesben maradunk,megint máshogy viselkedik. Szerintetek miért csinálja ezt? Szeretem őt,és nem szeretném elveszíteni,de kezdek aggódni. Előre is köszönöm 17/L
2012. nov. 29. 16:35
 1/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem (gondolom ő is ilyen fiatal), így csak imponál a haverjainak, ne vedd magadra, viszont beszéltetek már róla? Mert ha akkor sem változtat, ha tudja téged mennyire zavar, akkor nem biztos, hogy megérdemel téged.
2012. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam többször is finoman utalgatni rá,de ő nem érzi úgy,hogy máshogy viselkedne velem.
2012. dec. 1. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne finoman utalgass rá, hanem mondd meg neki konkrétan. Ha nem használ, akkor beszélj te is úgy vele amikor a barátnőid is ott vannak, ahogy ő beszél veled. Ebből le fog esni neki, hogy mi a gondod.
2012. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!