Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemezés után milyen szövegnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezés után milyen szövegnek örülnétek lányok?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szemeznek velem a lányok, pl iskolában is a folyosón, meg múltkor is állok a buszmegben és jött egy csaj akivel a szokásosnál tovább tartottuk a szmekontaktust, és rámköszönt, szóval ezek mind tök jók, de egy ilyen hosszabb szemezés után milyen szöveget tartanátok teljesen normálisnak, vagy korrektnek, mivel menjek oda a lányokhoz? Az a helyzet hogy én szoktam leszólítani a lányokat, akkor is direkten, szóval kicsit szokatlan nekem most ez a helyzet, nem tudom, hogy mit mondjak pl a suliban egy csajnak aki rendszeresen szemez velem.
2012. nov. 29. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2012. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Mit néze'?! Ez tetszeni fog nekik :D
2012. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem először köszönjél. :P
2012. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia. nem zavarlak? már egy ideje nézegetlek, nagyon szép lány vagy..:D
2012. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit bandzsa vagy.
2012. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó: igen ez lenne a legegyszerűbb de sajnos egyik az hogy nem kkézdtem a szemezgetést, így ennek nemigen lenne értelme, de ez a kisebbik, a nagyobb gond az hogy sajnos a mai csajok közt nagyon kevesen reagálnak pozitívan az egyenes határozott beszédre, jobban tetszik nekik egy ilyen semmitmondó leszólítás hogy pl mennyi az idő..., de most ezt ne azért mondom hogy ide gyűljön minden keserű sorsú fiatal és itt sírja ki magát meg mesélje el nőügyeit:D
2012. nov. 29. 21:53
 7/9 A kérdező kommentje:
ja a 21:44-esnek írtam
2012. nov. 29. 21:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Van kedved beszélgetni?

2012. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mit néze'?!"


:D:D Nekem ez tényleg tetszene kezdésnek.

2012. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!