Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan becéznéd azt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan becéznéd azt, aki tetszik neked?

Figyelt kérdés

20-30 éves férfiaktól kérdezném elsősorban,de bárki véleményére kíváncsi vagyok. E-mailek, kósza hívások és heti 1 (baráti jellegűnek mondott)találkák után ha egy sms-ben azt írná, hogy "hamarosan találkozunk kedves ;)", illetve "hercegnőnek" becézne,akkor ne vegyem komolyan, vagy akár akarhat is valamit...?


(amúgy mindketten párkapcsolatban élünk,bár egyikünké sem 100%-os...)


2012. nov. 30. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem csak barátkozni akar. Nekem először is a szex fordult meg a fejemben, mert általában a biztosat a bizonytalanért nem szívesen szokták feladni. Gondolkozz, megérik e ezek a baráti találkozgatások, melyekről te is tudod hogy többek, mint baráti.
2012. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A baj az,hogy én is ezt sejtem és vonz ez az egész..
2012. nov. 30. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért ne akarhatna ? :)

Az én párom már akkor is cicának hívott mikor elkezdtünk ismerkedni...ebből nem lehet leszűrni,h csak szexet akar vagy többet :)

2012. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
MEG AKAR DUGNI!
2012. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akar valamiT :-)
2012. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Bár nem tudom hogy ez a "jó" irányba visz-e tovább :$
2012. nov. 30. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
úgy h cicavirág
2012. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!