Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (mit tennétek ti)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (mit tennétek ti)

Figyelt kérdés
17/f vagyok, és még szűz.. nyáron kavartam egy csajjal, úgyvolt, hogy össze is jövünk, de aztán megromlott a viszonyunk, és hónapokig nem beszéltünk... mivel osztálytársak vagyunk, mostanra kibékültünk, nekem sikerült kivernem a fejemből... de az utóbbi 2 hétben, olyan dolgokat mondottt, amitől egyértelművé vált, hogy sex-elni akar velem... csak az a baj, hogy van barátja, bár tudom, hogy nem a hosszú kapcsolatok híve. ha van rá esély, ti lefeküdnétek vele?

2012. nov. 30. 16:21
 1/6 Traune ***** válasza:
100%
én igen. mérha a barátja nem a haverom. ha csak valami random srácként tartom számon akkor igen, bepróbálnám. ja és ha nem 30 kilóval nehezebb nálam és kigyúrt állat :D
2012. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincsenek ilyen problémák... egyszerűen csak, nem vagyok biztos abban, hogy jó ötlet... na meg félek, hogy felsülök egy ilyen tapasztalt csaj előtt...
2012. nov. 30. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenki kezdte valahogy, ezen ne parázz..:)
2012. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:)
2012. nov. 30. 23:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a kérdés nekünk van címezva a magam nevében tudok válaszolni: nem, nem kéne ilyen "üres", éretlen p!csa még egy menetre sem. Tapasztalatom szerint a szex sem ér semmit ha nincs meg mögötte az érzelmi háttér. 17 évesen valószínűleg megdugnám, hogy tapasztalatot szerezzek, de vigyáznék rá, hogy ne várjak ettől a kapcsolattól semmit. Ha szerelmes típus vagy, akkor szintén kihagynám, könnyen beleeshetsz, utána pedig csak szívsz a lány komolytalansága miatt.
2012. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már egyszer beleszerettem, és mondhatni hamar kihevertem... tapasztalatgyűjtésre megyek.
2012. dec. 2. 11:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!