Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány órántként kell csrélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány órántként kell csrélni a betétet és a tampont?

Figyelt kérdés

Ide még több kérdést fogok tenni kommentbe mert ha külön külön írnám le a kérdéseket akkor 30 p.-enként kel ki írnom˘


segítségeteket előre is nagy háléval köszönöm



#RTG #dxgdfh #gdfh
2012. dec. 2. 13:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Miért kell gyakrabban cserélni a tampont?Az nem erősebb mint a baetét!
2012. dec. 8. 11:37
 12/16 anonim ***** válasza:
A tampon a hüvelyedben van közel a méhedhez, és nem valami egészséges, ha órákig ott van a véres tampon, mert nagyon rövid idő alatt elkezdenek szaporodni a baktériumok, amik könnyen okozhatnak fertőzéseket. Ha túl gyakran cseréled a tampont, amikor még nem telt meg, akkor meg apró mikrosérüléseket okozhatsz a hüvelyedben, és ezeken a sérüléseken keresztül jutnak a szervezetedbe a baktériumok. Ezért tampont csak akkor érdemes használni, ha nagyon muszáj!!!
2012. dec. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, édes vagy, köszi a jókívánságaidat, bár kari még messze, mégis: jó a szándékod.


És szívesen részemről is a válaszaimat. :)


Őszintén szólva egy kicsi először meglepett a stílusod, eléggé... hogy úgy mondjam... nem éppen pallérozott, de nem az a tipikus "hp" vagy, kezdem látni... Hanem jóindulatú, és törekvő illető vagy.


Legfeljebb arról lehet szó, túl fiatal vagy, és még lesz időd a fogalmazásmódodon is mit javítani. ;) Fejlődőképes vagy, mint mi sokan. :)


Én meg sokszor gépelek mellé, és nem mindig veszem észre utólag, hogy kijavítsam, mi se vagyunk tökéletesek. :)


Ha van még kérdésed, bátran írd, én is figyelem, ha ráérek, és igyekszem választ adni! :)


Jókat kívánok neked én is! :)

2012. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nos az utólsónak nem nagyon értettem mire akart kilyukadni!De örülök annak hogy jó sokan válaszoltak szóval mindenegyes magyarázatot köszönök!

A következőket is várom!És továbbra is írok!

1::Olvastam hogy 60 valahány ml menstruációs folyadék jön 1 ciklus alatt.Miért kell egésznap használni ha abban a 3-7 napban ilyen kevés jön?(am este is folyik?)

2012. dec. 9. 16:34
 15/16 anonim ***** válasza:
Amikor majd elkezdessz menstruálni, majd észreveszed, hogy kelleni fog az egész napos védelem. Mivel folyamatosan szivárog az a folyadék (éjjel, nappal) és megvan, hogy melyik nap erősebb, melyik gyengébb. Nekem pl. az első nap gyenge, utána 2 napig óránként mehetek cserélni, aztán a maradék 3-4 napban folyamatosan csökken a mennyiség, utolsó napokban csak pecsételek. Akkor elég egy tisztasági betét. A vérzés mennyiségétől függ, hogy milyen erős tampont/betétet használsz, de mindenképpen kell, mert a bugyi nem fogja fel. Velem is volt már olyan, hogy átázott a nadrágom, mert megjött és nem vettem észre, csak pár óra múlva.
2012. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A gyakorikérdések.hu milyen jó kis felvilágósító weboldal lett. :D

Anyukádat kéne kérdezned,nem a kommentelőket.

2013. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!