Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogyan szoktátok hülyíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan szoktátok hülyíteni a csajokat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hülyék azok maguktól is. : )
2012. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi számít annak ?

Én flörtölök velük aztán hagyom őket főni a levesben.

2012. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Addig tolom nekik a bullshitet míg ők kezdeményeznek aztán meg mondom, hogy bocs de nem. Nagyon jól működik a dolog.
2012. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
és ez mire jó utolsó? :O
2012. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szándékosan csinálom csak barátkozni akarok nőkkel, próbálok jófej meg vicces lenni de az összes lány barátommal rövid úton megszakad a kapcsolat, mert visszautasítom őket erre megsértődnek...
2012. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Ha megengeded, lányként elmondom, hogy mi hogy csináljuk! A Nyugatiban a Mekiben ültünk a csajokkal. Két asztallal odébb ült egy csupa srácokból álló társaság. Megbeszéltük a csajokkal, hogy az egyik srácot, aki szemezni próbált velem, egy kicsit megjáratjuk, ha lehet.

Én olyan tutajos szemekkel elkezdtem nézni a srácra, de néha a másik srácra is néztem. Láttam, hogy mind a kettő bezsongott. és nagyon elvolt a helyzettel.

Felálltunk és elindultunk a pályaudvar felé. Az ajtóben megálltam, és elkezdtem nézelődni a menyezet felé, de néha a srácokr is pillantottam. Nagy lett a diskurzus a srácok között, és az egyik fel is állt és elkezdett jönni kifelé. Én gyorsan elindultam a vonat felé. Ő tisztes távolból követett bennünket. Megálltunk, Ő is megállt. Úgy csináltunk, mint ha elköszönnénk egymástól, és én felszálltam a vagonba, de azért még visszanéztem a fiúra, és mosolyogtam egyet. A barátnőim pedig bementek a váróba.

A vagonba felszállva hirtelen a másik oldalon azonnal leszálltam és megkerülve a vonatot, beszaladtam a barátnőimhez a váróba, és onnan néztük, hogy a srác, mint egy mérgezett egér rohangál fel és alá a vagonok között. Hogy mit keresett, nem is tudjuk. Egy jót röhögtünk, és elmentünk a táncszakkőrbe. Most azért egy darabig nem megyünk a Mekibe.

2012. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és nyúlsz is hozzájuk vagy csak viccelődsz? Hogyan és miket mondasz/csinálsz velük?
2012. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6/7


Én pont így szoktam hülyíteni a csajokat csak én végigfutok a vonaton így törzskártyás vagyok a MÁV-nál mert átlagon felüli forgalmat csinálok ;)

2012. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6/8-nak szólt bocsi :)
2012. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!