Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok jò nőgyògyá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok jò nőgyògyászt ajánlani Sopronba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most megyek majd előszőr nőgyògyászhoz ès nagyon fèlek! olyas valaki kellene aki nem bunkò ès lekezelő, aki tèlleg foglalkozik velem ès nem azon van hogy minnèl elöbb vègezzen. Magán szeretnèk majd elmenni.

előre is köszönöm a segìtsèget! :))



2012. dec. 2. 18:12
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én a Karazma Farshid-hoz járok magánba,nála is szültem. Megjártam már pár orvost mert elég kriminális vagyok,nem szeretem,hogy felsőbbrendűnek érzik magukat de nála sosem volt ilyen érzésem. Őt ajánlanám bárkinek! Civitasban rendel a Rákóczi utcában.
2012. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!