Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell kimutatni a szeretetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kimutatni a szeretetet?

Figyelt kérdés

Hogy kell kimutatni a szeretetet?/Ti hogy szoktátok?

Gyakran hallom, hogy valaki nem mutata ki "eléggé" a szeretetét, ezt mégis hogy kell?Mit értenek ez alatt?


kort, és nemet is kégyzsi!

Köszönöm!


2009. aug. 18. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Én először kíváncsi lennék a te korodra...

ha már másét kéred, akkor legyél szíves te is leírni.

15f

2009. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Én meg nem tudok szeretni.

16/L

2009. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Húú..hát ez a kérdés nagyon nagy.:D Attól függ hogy ki iránt..a családom iránt természetesen a szeretetet tisztelettel,bizalommal,segítséggel,szavakkal,és tettekkel mutatom ki..a barátaim iránt szintén bizalommal,megértéssel,egymás iránti érdeklődéssel,szavakkal pl.elmondom neki hogy milyen jó hogy van egy oylan barátom mint ő,-tettekkel pl.lány vagyok,ezért fiút is,lányt megölelek ha kell :)...akkor egy fiút(más esetében ugye ez egy lány is lehet) mint a "páromat" úgyszintén bizalommal,egymás iránti érdeklődéssel,szavakkal pl.sokszor elkell mondani neki hogy szereted tettekkel pl.csók,ölelés..stb ...hát mindenkinél az a lényeg,hogy akit szeretünk,azzal szemben nem szabad túl zárkózottnak lennünk..ha úgy adja a dolog magát,akkor kiönthetjük a szívünket az illetőnek,nem szabad visszautasítónak lennünk(persze vannak kivételek). Éreztetni kell a másikkal hogy fontos a számunkra.

Mondjuk nem tudom hogy hány éves vagy,de sztem ez azért eléggé bugyuta kérdés volt.Főleg ha már valamilen szinten benőtt a fejed lágya.

2009. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
bocsi..előző vagyok..ezt kihagytam: 14/L
2009. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Már én sem tudok szeretni... 1 szer szerettem 2 évig valakit azt hittem minden tökéletes...csúnyán dobtak sajnos azóta nem megy és ennek már jó ideje 19/F
2009. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

22:52-17/F

22:53-Én tudok, csak exem szerint nem tudom kimutatni.(Ő meg is csalt, szóval erről ennyit, csak azt adtam, amit ő is adott!)

23:04-Ez egy igazi hasznos válasz,köszi.Tudom, hogy hülye kérdés,de fel kellett tennem.

23:05Én is így jártam, sőt nekem oszt. társam, és egyben a "haverom" vette el a bnőmet!

2009. aug. 19. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!