Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez tényleg igaz? :, (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez tényleg igaz? :, (

Figyelt kérdés

Hallottam,hogy amíg az osztály legjobb pasija nem talált partnert szalagavatóra,addig a 11.-edikes lányok visszautasítják a táncfelkéréssel próbálkozó fiúkat,annak a reményében,hátha majd őket kéri fel ez a jópasi..

Ez tényleg igaz? Nálunk is van ilyen jó pasi az osztályban,én meg csak egy átlagos fiú vagyok.(185 cm,izmos,de nem helyes,csendesebb vagyok)

Fel szeretnék kérni egy lányt,de gondolom neki is ez a jópasi kell..(csendes,de csinos,okos lány)

16/F


2012. dec. 3. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kérd fel-.- mert elmaradsz róla.
2012. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
szerintem ez hülyeség.. hol élsz te a high school musicalben?
2012. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 EffyStonem96 ***** válasza:
Engem nem zavarna... Imádok táncolni, benne vagyok. Azt nem mondom, hogy ha bárki felkérne, mennék, de én sem vagyok modellalkat... Ha egy átlagos srác felkérne, elmennék vele :)
2012. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Majdnem.
2012. dec. 3. 18:53
 5/17 anonim ***** válasza:
A lányok úgyse fogják bevallani, de mindegyiküknek a legjóképűbb pasik kellenek.
2012. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
kérd meg és hátha elmegy veled nem mindenkinek kell a jó pasi én is ilyen voltam nálunk is volt általánosba egy jó pasi az osztályba persze nekem is tetszett meg minden de én inkább választottam volna egy vissza fogottabb srácot és nem a "hű de nagy menő vagyok" tipust 20 /L
2012. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Bezzeg nálunk minden fiút lánynak kell felkérni, a nagyrészük meg el is utasítja... Külsőst meg nem lehet hozni.

Szerintem kérd fel, nem veszíthetsz semmit. Én mit nem adtam volna, ha legalább valamelyik igent mond. Az, hogy felkérjenek, úri luxus... Pedig nem vagyok csúnya. 18L

2012. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Sajnos ha visszutasít rendes adag önbizalmat és reputációt veszíthetek.:S

Na nem baj..megpróbálom.

2012. dec. 3. 19:01
 9/17 anonim ***** válasza:

ez nem wow öcsém:D


próbálkozz csak be nyugodtan

2012. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

csak magabiztosan, de szerényen és komolyan :)

na mi lett a válasz? :D

2012. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!