Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire valószínű hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű hogy ha nekem tetszik valaki az észre veszi rajtam (mondjuk abból hogy kerülöm a vele való beszélgetést, ha rámnéz elpirulok vagy elnézek és zavarba jövök)? (lány-lány téma)

Figyelt kérdés
Sajnos bejön az egyik tanárom :S én is lány vagyok meg ő is.. annyira rossz mert mikor magyaráz kb mindenhova nézek csak rá nem mert ha rám néz én meg rá akkor annyira zavarba tudok jönni azt meg nem akarom hogy lássa rajtam.. szeretnék figyelni órán de nem birok egyszerűen a szemébe nézni..:S és nem tudom mit gondolhat?! csak észre veszi hogy valamiért nem nézek rá meg zavarba vagyok. Szerintetek mit gondolhat rólam?? Leveheti hogy mivan vagy csak egyszerűen félénknek hisz? Ha valaki volt ilyen helyzetbe leírjátok? normális válaszokat légyszi

2012. dec. 4. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos észreveszi, hogy zavarban vagy,de nem gondolatolvasó, nyugi. :) Mennyi idős vagy?
2012. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak nem gondolja, hogy leszbi hajlamaid vannak... ne aggódj
2012. dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi hogy megnyugtattok:DDDD 17. de simán hiheti azt hogy bejön nekem.. nem? mert ha pl én látom hogy valakii zavarba van előttem rögtön arra gondolok hogy azért mert bejövök neki. másért mért lenne?
2012. dec. 4. 20:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha ez egy diák társadal lenne akkor azt hihetné, hogy nem birod őt - megbántott, stb.


Tanáral ez más, mivel a diákja vagy nem hiszem, hogy gondolna ilyesmire, inkább hisz felénknek vagy hogy van valamilyen problémád (még nem ült le veled beszélni, hogy mi a "gondod"?).

Ha nem biszex vagy leszbi, esetleg nincs tapasztalata vagy nincs otthon a témában akkor nem fog arra asszociál, hogy bejön neked.

2012. dec. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sejt semmit, ne aggódj. Ilyenkor gondolj arra, hogy a tanárnőd még rengeteg diákot tanít rajtad kívül, így veled ellentétben, ő nem csak Rád gondol 0-24ben :) Nem hinném, hogy azon filózna,hogy leszbikus vagye...

Ellenben, ezzel a viselkedéssel a szimpátiáját nem fog megnyerni. Én anno sokkal inkàbb figyeltem meg tanultam arra az órára, ahol bejött nekem a tanárnő :P mondjuk néha már arra kellett koncentrálnom,hogy ne bámuljam túl hosszan, de mindig őt figyeltem. Eljártam a különóráira is... Ő örült h érdekel az órája, én meg örültem h ő örült nekem, ennyi. Nem fog sejteni semmit. Szerintem ne félj tőle, sőt! Nyugodtan legyél figyelmes vele...

2012. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szép a tanárnőd, akkor elkönyvelheti annak hogy a külseje miatt jössz zavarba. Én előbb gondolnék erre, mint leszbikusságra. De ha szerencséd van, leveszi hogy bele vagy esve, és hátha ő is viszonozni fogja. Valahogy összejönnek a leszbikus párok is, ők is elkezdik valahogy ezt a játékot:) De erről nem tudok sokat mert én a pasikhoz vonzódom. De gondolom hasonló sztori ez is. Azért ne vallj neki szerelmet még :D
2012. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem, nem kérdezte még mi bajom.. az a gáz hogy emiatt hogy nagyon tetszik lehet szomorúbbnak tűnhetek vagy hogy van valamii bajom mert hát aki bejön az előtt álltalába nem nagyon tudok megnyílni meg önmagamat adni meg pl jól érezni magam mondjuk az óráján mikor tudom hogy ő nem érez így én meg nem tehetek róla hogy be jön:/ mindig eltervezem hogy úgy prübálok viselkedni az óráin mint a többin de nem megy.. főleg mikor rámnéz :OO áááhh...

jaés ezt hallottam már énis hogy aki pl nem biszex vagy leszbi az nem következtet arra hogy valaki azért nézi mert szépnek tartja.. de egy idő után csak gondol rá nem? hát ha olyan furcsán néz rá az illető..

de azt meg nem akarom hogy azt higyje hogy valami gondom van... meg ez is rossz hogy lehet emiatt nem vagyok szimpatikus neki mert látja hogy "nem figyelek rá"

2012. dec. 5. 15:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindez intelligencia kérdése. Egy kiforrot erős értelmes személyiség tudja helyén kezelni ha bejön egy azonos neműnek, miközben ő hetero.Nem tudjuk, hogy egyáltalán vannak-e homoszexuális vágyai, és ha vannak is, egyáltalán az esete lennél. Viszont ez a szitu bonyolult és veszélyes is, mivel tanár-diák viszony van köztetek! Ráadásul még nem vagy nagykorú, diákja vagy, még bajba is sodorhatod ha esetleg viszonyt kezdtek, szóval várj a kezdeményezéssel addig mikorra már elballagtál, és nem tanít többet. Addig meg esetleg felhívhatod a figyelmét magadra azzal hogy a tárgyát különösen jól megtanulod.
2012. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jajj nem akarom én neki elmondani meg nem akarok tőle semmit!! nemerről van szó azért nem ment el az eszem:DDDD
2012. dec. 7. 21:11
 10/10 anonim ***** válasza:
ja jol van :D
2012. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!