Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csúnyább lányoknak mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnyább lányoknak mindig nagyobb az önbizalmuk, mint a szépeknek. Miért van ez?

Figyelt kérdés

#dfukt6 #tjtszd
2012. dec. 4. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Azért van így, mert nem így van.
2012. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nagyon jó kérdés

sosem tudjuk meg a választ

2012. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez így van.
2012. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ez fordítva van inkább,

a szép lányok büszkék a testükre ezáltal több önbizalomra tesznek szert, nem véletlen van annyi prosti meg modell.

2012. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tényleg?? annyira nem hinném.
2012. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Megint egy általánosítás... Aki elégedett az önképével (itt nem csak a külsőre gondolok!) annak VAN ÖNBIZALMA.


Az más kérdés, hogy mások megítélése szerint címlapra való az illető vagy sem. Lehet egy átlagosnak, vagy akár csúnyának mondott ember is tökéletesen elégedett saját magával, ha tisztában van a saját énjével, értékeivel, és nem engedi, hogy mások befolyássolják az önmagába vetett hitét.

2012. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Haggyuk már! A szép lányok vannak úgy elszállva magkktól, hogy lenézik a csúnya vagy átlagos fiúkat és lányokat, ők azok, akik a legnagyobb rib&ncok is egyben! Te biztos egy szép lány vagy, aki direkt bántani akarja a kedves, aranyos csúny alányokat, talán nem tetszik, hogy egy srác nem téged vett észre, hanem egy kedves, de csúnya lányt?!
2012. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy igen.
2012. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm, nagyon csinos, mindenki megnézi - egyszer. De nincs önbizalma, nem szívesen nyílik meg társaságban, stb. Én teljesen átlagos nő vagyok, de közvetlen, nyitott, mosolygós...

És a barátnőm múltkor megkérdezte, hogy lehet az, hogy rám mindig emlékeznek az emberek, rá meg nem...

Én a külső hiányosságaimat más, előnyös tulajdonságaimmal igyekszem kompenzálni, és ez hosszú távon sokkal inkább kifizetődő, mint a külsőre építeni. Ő lehet, hogy meg tud szerezni pasikat, de én meg tudom tartani őket. Neki még életében nem volt tartós kapcsolata, nekem több is. Ha elmegyünk egy társaságba, őt megnézik, nekem elkérik a telefonszámomat. És hát persze, hogy ettől csak nő az önbizalmam. :)

2012. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így nem lehet kijelenteni. Van sok olyan lány, aki szép, de nincs önbizalma, de sok olyan is, amelyik csúnya, ráadásul ócska, ordas r*banc még emellé mindenféle stílust meg nőiességet, finomságot nélkülöznek. Az utóbbiak eléggé bicskanyitogatóak tudnak lenni. Meg persze van olyan is, amelyik szép, és elszállt magától, meg olyan is, amelyik belesüppedt az elkeseredésbe, mert ő csúnya, és még jobban elhanyagolja a külsejét.

Szóval mindenféle variáció van, én nem figyeltem meg ebben általános tendenciát.


#7-es, te viszont egy szégyen vagy, már bocs! Az ilyen bújjon el! Miért lenne valaki attól egyből jobb ember, aki csúnya? Inkább azok között több emberi szenny van szerintem a frusztrációik meg lustaságuk, megkeseredésük miatt, de mind1, ez egy másik téma, és ez sem törvényszerűség, de elég gyakori azért. Hiába magyarázom úgyis, csak legalább ne ítélkeznél látatlanban, hiszen semmi információd nincs a kérdezőről, sem a külsejét sem pedig a belsejét illetően...!

2012. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!