Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszi valaki ugrasszon ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi valaki ugrasszon ki ebből a gondolatmenetből! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

1,5 hónappal ezelőtt romokba dőlt az életem!

Az általam vélt Nagy Ő elhagyott, a barátaim hátat fordítottak és a családom is érezteti velem, hogy szemét vagyok.

nagyon magányos vagyok!


Mindig egy erős határozott magabiztos csaj voltam, aki képes volt felállni a legnagyobb bajokban is, de mindig volt mellettem valaki, ám most...


Egy roncsnak érzem magam, egy senkinek, egy nagy nullának. Már minden nap megfordul a fejembe, hogy öngyilkos legyek.


Annyira boldog voltam!! Mindenem megvolt! Tökéletesnek éreztem mindent! Annyira remélem hogy ez átmeneti dolog. Voltatok már ilyen helyzetben?:( Minden hiteles válaszolónak zöld.



2012. dec. 4. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt ami miatt mindenki ellened fordult? Csináltál valamit?
2012. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kell beletemetkezni a munkába! Vállalj el mindenféle feladatot, akár túlórákat. A lényeg, hogy kösd le magad. Sokszor pár hét alatt magától megoldódik a gond, de ha mégse, akkor is kicsit lenyugszol és át tudod gondolni, mi lehet a probléma forrása.
2012. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tettem semmit se a családom se a barátaim ellen. a barátommal gondjaink voltak, csak én nem tudtam beismerni és gyenge voltam hogy szakítsak, így ő tette meg. De ő volt a másik felem, a legjobb barátom is. Ezért is olyan nehéz...
2012. dec. 4. 17:55
 4/10 Robi.88. ***** válasza:
Keress egy hobbit,melot, bármit amivel le tod kotni magad, de elotte gondolkodj el h mi vezetett idáig, mert ha mindenki elfordul toled akkor valszeg nem mindenki hulye és hibas!!
2012. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás, hogy összevakarod magad és visszatérsz a normális kerékvágásba.

A barátok nem véletlenül hagytak ott: ebben a világban akkor lépnek le az úgynevezett "barátok" mikor szükséged lenne rá, mert nekik nem hiányzik hogy bárkit pátyolgassanak. Önzők.

Szépen hátrahagyják a sebesülteket, és élik tovább a gondtalan kis világukat.

Sajnos én már többször átmentem ezen, pedig komolyabb problémáim voltak annál hogy elhagyott az aktuális barátom.

Senki nem volt rám tekintettel.


Ahogy írták, keress egy kreatív hobbit.

Nekem a festés vált be, gyönyörűen tudom tükrözni az aktuális lelkiállapotomat pedig nem is vagyok egy nagy művész.

Megnyugtat. Érdemes kipróbálnod.

Próbálj meg vidám zenéket hallgatni, ilyenkor a szakítós szerelmes számok meg a rockballadák, metálszámok mifene csak mélyítik a rosszkedved.

2012. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már hasonló. Biztos hogy mindenki elfordult tőled? Nem csak te látod ennyire sötéten a dolgot? Olvass, menj konditerembe, sétálni, kocsmázni a barátokkal, barátnőkkel, kézműveskedj, tornázz este vagy menj ki havat seperni:) Nekem mikor hasonló rossz időszakomat éltem sokat segített a társaság. Én minden szakítás után úgy éreztem hogy mindenki ellenem fordult picit, hogy én vagyok a rossz, mert esetleg én mondtam ki hogy vége, hogy a másik elvesz mindent (pl. a legutóbb a volt barátom összejött a legjobb barátnőmmel), mindenki engem okol majd stb. De ez nem így van. A emberek rosszmájúak, szeretnek pletykálni stb de ezt ha tudod ha nem le kell sz@rni. Ilyenkor nincs is jobb mint lefárasztani magad estére. A másik ami még nekem ilyenkor hiányzott az az, hogy nem tudtam kivel kimozdulni. Ezen is túl kell esni. Ne tespedj be mert az csak ront a helyzeten. Hány éves vagy amúgy?
2012. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
19.
2012. dec. 4. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:
ne legyél öngyilkos!!!!!!!!!! Ez nem segítene semmin. De am azt nem árultad el ,hogy a barátaid miért "hagytak el". ?????
2012. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tényleg nem tudom miért hagytak el a barátok. mindig ott voltam mikor szükségük volt rám, mindig mentem mikor hívtak valahova, nem hagyangoltam pket, stb-.-
2012. dec. 6. 18:45
 10/10 anonim válasza:

Én is voltam kb ugyanilyen helyzetben, nem lehet hogy kicsit elhanyagoltad a barátaid?

próbálj pár régi jó barátságot felújítani, újakat szerezni. keress valami jó hobbit, kösd le magad és akármi van is ne hagyd hogy lássák rajtad hogy gyenge vagy minden reggel mosollyal kelj fel és már csak azért is legyen egy jó napod érezd jól magad! ;) :)

2012. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!