Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretethiány leküzdése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiány leküzdése?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


15 éves fiú vagyok. Nagyon vágyom egy szerető partnerre, akit szerethetnék, megbízhatnék benne. Miért nem kell az ilyen fiú senkinek? Inkább eldobnak egy kis anyuciapuci fiáért, akinek vasalt haja van, és miegymás. Hogy lehet leküzdeni a szeretethiányt? Nagyon magányosan érzem magam. :(


2012. dec. 4. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Menjünk el együtt csajozni! :D
2012. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Reménytelen. Úgy sem kellek senkinek.
2012. dec. 4. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerezz egy kutyát!

[link]

2012. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy a gép előtt szomorkodsz, inkább ismerkedhetnél.

Ajánlom neked, a kitaszított, kivert, meg nem értett lányfajtát, aki senkinek sem kellett eddig. Csak még ehhez kicsik vagytok mind a ketten.


Attól hálásabb nőfajta nincsen.

;)


Én ilyen vagyok, és pont azt szeretem a férjemben, hogy sosem elég neki a szeretet.


De ha valami szépségideál vagy menő csaj jön be neked, akkor veszve van az ügy...

2012. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Majd olyan 10 év múlva jön el a te időd szeritem.

Lehet, hogy most tanulod, szenvedned kell, hogy kiérdemeld később a jót. Hogy megbecsüld azt a valakit aki majd jön.

2012. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem a világ vége, bár nekem is néha fáj hogy nincs...
2012. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szeretethiányom van..:| 13/L
2012. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kinek nincs? 14/f
2012. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos a lányok arra vannak programozva, hogy a feltűnő, külsőre jól kinéző vagy jellemre rossz vonásokkal rendelkező hím egyedekhez vonzódjanak. Két választásod van:

1, Te is Páwává vagy Rossz fiúvá válsz

2, Keresel olyan lányokat, akik nem tűnnek fel a tömegben, mert nem valami szépek, nem vonzóak


Én az elsőt választottam, bár nem szép dolog, de a nőknek ez kell, hazudnod kell nekik és sosem szabad mindent megadnod nekik, főleg n emagadat, legyél mindig kicsit elérhetetlen, rideg és sose legyél túl jó hozzájuk, de ne is legyél túlságosan rossz sem azért.

2013. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hm. Inkább a másodikat választanám.
2013. jan. 1. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!