Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyanok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyanok, akiknek nem a facebook az életük?

Figyelt kérdés

Találok valaha olyan lányt, akinek nem mániája az állandó facebookozás, hanem VALÓDI életet él, a VALÓS világban?!

Remélem érthető a kérdés. Elegem volt a "klónokból"!



2012. dec. 5. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen, keresgélj a facebookon. Muhahaha.
2012. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel a facebook napi 2-3 perc rajta teljesen ok. De sosem nyomom egyfolytában és lány vagyok
2012. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a chat miatt használom,mivel a barátaim másik városban élnek mint én.Így többet tudunk kommunikálni mint 2-3perceket telefonon.

Na meg másik jó dolog benne,hogy vannak csoportok.Ide szoktak a csoporttársaim írni,sulival kapcsolatos dolgokról.

Szóval van előnye is a facenek..


De tuti van hozzádhasonló lány.

2012. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Milyen klónokból van eleged? Attól még, hogy valaki sokat facebookozik, nem lesz klónja semminek :)

Egyébként meg az emberek döntő többsége nem facebookon éli az életét, szóval bőven találhatsz ilyen lányt.

2012. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

De teged ez miert zavar ennyire???

Hulyeseg hogy mellette nem lehet elni..ez csak az fb gyulolok hulye szovege

2012. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van.
2012. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, fent vagyok egyetlen egy képpel a fészen, nem rakom fel hogy esett ma a hó, nem rakom fel , hogy épp aznap milyen görbét vagy egyeneset kakkantottam !

Nem csetelek rajta órákat, sőt egyáltalán, én inkább a skypot használom, mert ugyanúgy "ingyen" van, mint a fész és mégis személyesebb, mint írogatni .

Nem nézegetem senki profilját órákig, nem érdekel ki milyen képet tölt fel, aki közel áll hozzám az a 20 ember, arról fész nélkül is tudok mindent .

Szóval én Valódi vagyok :))

2012. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én mindig "leszidom" a barátnőmet ha valami feleslegeset csinál facebookon. pl hozzászól hülyeséghez, vagy tök értelmetlen képet rak ki. persze nem olyan leszidás csak kb kiröhögés és tudja hogy gáz amit csinál. ez volt 1 éve. mostmár csak arra jár fel hogy írjon nekem telefonról :) jobb mint az sms szerintem, ha ugy nézzük ingyen van.
2012. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én nem vagyok fenn a facebookon, és nem is leszek, de annyian szekálnak emiatt, hogy néha azon gondolkodom, hogy velem van a baj.:P régen gondolkodtam rajta, hogy csinálni kéne, de mostmár azért sem.:) azért jó hallani, hogy vannak még rajtam kívül ilyenek, bár szerintem lassan le fog járni ez a faceőrület (ugyanúgy, mint az iwiw és a myvip)
2012. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem fog lejarni csak a helyebe lep egy masik ugyanilyen.Akkor is ezt csinalod majd??:D Ennyire kuloncoskodni szerintem gaz.Meg hogy direkt....

Meg egy csomo mindenre jo.Nekunk van egy csoportunk kulon az osztalynak es itt beszelunk meg mindent..Sokmindenrol lemaeadsz szerintem dehat te tudod

2012. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!