Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként hogyan kezdeményezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Lányként hogyan kezdeményezzek a volt tanáromnál? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval... tudom, hogy ez a kérdés már önmagában kiborít néhány embert, de én komolyan gondolom. 19 éves lány vagyok, és már régóta oda vagyok a tanáromért. Tényleg szeretem, nem csak ilyen fellángolásról van szó. Nincs köztünk egetverő korkülönbség. Viszonylag jóban voltunk, de mindig nagyon hivatalos volt köztünk a viszony. Furcsa lenne nagyon ha most visszamennék, és csak úgy elhívnám valahova? Szerintem ezt így visszautasítaná, főleg ha nem tudok vele négyszemközt beszélni, mert az is rosszul jön ki, ha közlöm, hogy én csak vele akarok beszélni, plusz a többi tanár úgy is rákérdezne, gondolom. Szóval valami olyan ötlet kellene, hogy hogyan és hova hívjam el őt. Egy kávéra, vagy sétálni, vagy mi? És ha elsőre megijed, vagy túlságosan meglepődik (gondolom a volt tanár-diák viszony azért nem egy jó dolog), és elutasítja? Tenne ilyet, ha amúgy kedvel, tetszem neki? Mit tegyek? Már nagyon hiányzik...


2012. dec. 5. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki privátban elhívni, én egy csomó középiskolai tanárommal beszéltem négyszemközt, teljesen rendben van. Van, akivel kocogás közben is összefutok.

Nem korepetál privátban?

Engem a matektanár a hálószobájában korepetált. (csak tanulás volt)

Simán elhívhatnád azzal is, hogy segítség kell a fősulin...

2012. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy gond .. Hívd el egy kávéra, ebédre vagy valahova... Pl. Jó ha megkéred korrepetaljon valamelyik tantargybol..esetleg...:D
2012. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!