Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti mit szolnátokhozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mit szolnátokhozzá ha egy lány osztálytársatok aki szerelmes belétek és nektek is tetszik csak odamenne és megcsokolna?

Figyelt kérdés
Vagy megölelne...mer én szeretem az egyik osztálytársamat csak a sem történt semmi köztünk de tetszem neki csaknem akarja megbántani a haverját stb...de csinál olyan dolgomat ami több barátságnál..szoval mi lenne ha egyszerüen odamennék és elkezdenék vele beszélgetni és megcsokolom..
2012. dec. 6. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én maradi gondolkodású vagyok ebben. egy pasi kezdeményezzen.
2012. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
meglepődnék. és ha nem büdös a szád, meg nem vagy víziló, akkor viszonoznám :D
2012. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rá ordítanák! Szopó le boré!
2012. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Álomvilág...
2012. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem álomvilág.? Vagy neki.?
2012. dec. 6. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Immmádnám! Egyszeüen halálom előtt ha lepereg előttem életem filmje, biztos benne lenne ez a csók a csúcs élmények közt. Kb. ennyit jelentene. Egyszerüen minden álmom ez,hogy egyszer történjen egy ilyen. Ezek igazi belevaló lányok! Nem kispályás nebáncsvirágok. De persze férfifüggő, az oldscoolos férfiak akik még a mult évezredben élnek, azok lehethogy furcsán néznének. Én se vagyok mai gyerek, de a modern felfogád híve vagyok, szóval jöjjön csak a nő nyugadtan!
2012. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Gyakorlatilag az összes barátnőmmel így jöttem össze. :-) én küldtem a megerősítő jeleket, mert nem volt nagy tapasztalatom kezdeményezés terén, a lány meg rám vetette magát. Az eredmény mindig egy-egy hosszabban tartó kapcsolat volt (jelenleg is egy ilyen kapcsolatban élek). :-) Merj bátornak lenni!
2012. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:D
2012. dec. 7. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!