Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos. Van egy fiú, aki tetszik (tetszett?). Osztálytársam volt, és tök jóban voltunk meg minden, néha komolyan olyan volt, mintha tetszenék neki. De mióta nem egy suliba járunk, egyszerűen nem beszél velem. Nemrég volt a szülinapja, és mindenféle közösségi oldalakon üzentem Neki, (külön városban lakunk, találkát szervezni szinte egyenlő a lehetetlennel) és semmi. Semmi kösz. thx. de még egy nyomorultt k betű sem! És ha látom, hogy online van, általában ráírok (utóbbi időben már én sem erőlködöm) és soha sem válaszol! És nem tudom, hogy mi baja van (ha egyátalán van Neki). Megbántani nem bántottam meg semmivel, utóbbi időben még alkalmam se lett volna rá. Már nem mintha meg akarnám bántani, de értitek na. És mindig kedves voltam hozzá, és.... Nem tudom. Olyan rég nem láttam, és megfogadtam, hogy 'kiszeretek' belőle. Csak... Valahogy nem megy. Kérlek segítsetek!

12/L (Igen 12 vagyok, de attól még tetszhet valaki, és nem azt mondom, hogy szerelmes vagyok meg ilyesmi, mert tudom, hogy ez még nem szerelem, vagy ez még csak gyerekszerelem stb., de "gyerekszerelem" kategóriában elég sz@r érzés....



2012. dec. 6. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megvan neked a telefonszáma hívd fel,és mondd el neki,hogy mit érzel...Ha van közös ismerősötök(akivel mind a ketten jó viszonyban vagytok),akkor kérdezd meg a közös ismerősötöktől,hogy mit tud Ő Róla,és hozzon össze Titeket. ;) Remélem hogy segítettem:)
2012. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!