Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretné, ha benne lennék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretné, ha benne lennék egy hármasban, én viszont nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát a barátom,azt szeretné,ha benne lennék egy hármas szexben,egy lánnyal,ő az exére gondolt,én viszont nem nagyon szeretném,mert rosszul esne,hogy látom hogy más érinti meg itt-ott.Azt mondja,hogy ez nem az érzelmeken alapul,hisz olyan mintha segédeszközt használnánk,csak szex.....

Nagyon sokat nyüsztet ezzel,pedig egyértelműen megmondtam,hogy rossz érzés lenne,de nem érti,nem érdekli.

Már vitáztunk is,mondtam neki,hogy keressen akkor olyat,aki benne lenne,baccanak együtt,3-an,engem meg hagyjon a fenébe.DE jön azzal,hogy eddig engem szeret a legjobban,én vagyok aki külsőre a legjobban bejön neki.....de úgy érzem,hogy tényleg nem tudom megtenni!

Ez ok a szakításra?



2012. dec. 7. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ok lenne a szakításra. Ha szeret téged, eldobja az olyan vágyait, mint a hármas szex pl., ha te nem akarod. Magyarázd el neki, hogy egy párkapcsolatban nincs olyan, hogy "csak szex". Ha annyira szeretne hármasban kefélni az exével, keressen hozzá egy másik lányt. Zárójel: én nem maradnék vele,de az én párom mondjuk nem is tenne velem ilyet.
2012. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már azért is kidobnám,ha felmerülne ez az alternatíva,nem hogy erőltetné...
2012. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1 éve vagyunk együtt,szex van,elég gyakran,tehát van aki 20 év után sem gondolkodik ilyeneken,szerintem elég gáz,hogy ennyi idő után már kevés vagyok neki

mikor megismerkedtünk,a barátnőm ismerte őt,kértem hogy meséljen róla,de akkor már együtt voltunk,és azt mondta"hát....jót nem tudok,inkább semmit!"

Szerintem szakítás lesz,idegest már nagyon... :(

2012. dec. 7. 09:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Ekkora paraszt mellett gondolkozol azon, hogy kidobd-e?
2012. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
még valami: "eddig engem szeret a legjobban,én vagyok aki külsőre a legjobban bejön neki" - ha ilyet mond, ez a srác biztos, hogy nem szerelmes beléd.
2012. dec. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 09:52


Igazából csak megerősítésre lenne szükségem,hasonló még nem volt,az edigi barátaim nem kértek ilyet,nem tudtam hogy ez szakító ok lehet e

2012. dec. 7. 09:55
 7/9 anonim ***** válasza:
ami neked rosszul esik, fáj, nem jó, az lehet szakító-ok. meg sokminden.erre nincsen "szabály"..
2012. dec. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha 3-ast akar az azt jelenti hogy mással is akar szexelni, nálam ez ok a szakításra, de sok ember meg elviseli. Olyanba ne menj bele amibe nem akarsz, ez a srác meg...külsőre bejössz neki (a párjától kicsit többet várhatna az ember) szerintem nem szeret
2012. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van akiknek belefér, akár már házasságban is, Neked nem, Nem illetek össze, később is probléma lesz. Keress hozzád illő fickót!!! Kutyából nem lesz...
2012. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!