Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadható ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható ha egy 20 éves lány nem volt, és nem is lesz bulizós?

Figyelt kérdés
Abszolút nem érdekel ez a piálós táncolós este. Viszont félek attól, hogy a párom mit fog szólni ha megtudja. éve vagyunk együtt, ami alatt max 2en ittunk néha bort, de semmi más.És mivel lassan jön a szilveszter felfog jönni a téma. Fogalmam sincs h h mondjam el neki nomrálisan.
2012. dec. 7. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És erre egy év alatt szerinted nem jött rá ? :)
2012. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elfogadható, nincs azzal semmi gond!

Nem hiszem, hogy össze illetek, ennyi!

A póker megy még? ;)

2012. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jogos a kérdés :)

Hát biztos tudja, de azt nem h mért nem vagyok az. (nem tudok táncolni) és ezt megmondani egyszerűen nem merem, de muszáj lesz mivel nem lesz midig indokom h nem megyek bulizni. Meg irtó nehezen ismerkedek:S

2012. dec. 7. 12:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs abban semmi! Tanulj meg, ha nem akarsz mond meg neki és kész, ha szeret megérti és elfogad, bocs, ha kellesz neki, akkor...

Nem tudnál úszni, mikor, hol mondanád el, medence szélén???

Nem szégyen a táncolni nem tudás, nem szeretés!

2012. dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

kössz a kommenteket

nem pókerezek :D:D

2012. dec. 7. 12:48
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Én akkor is megyek ha nem tudok táncolni. :D Ki nem hagynám!

Tudod ha sokat mondod le az ilyen programokat, nem fog hívni többet! S akkor majd rosszul fog esni, de te hibád lesz ha folyton van kifogás. Meg sem akarsz tanulni táncolni, beilleszkedni sem nagyon, mert félsz. Az ivás meg olyan dolog, hogy senki nem önti a szádba, hogy de iszol - nem kötelező! De ha nem mersz nem nyersz! Tudom nem könnyű, én sem tudtam mit kezdeni hirtelen a haverjaival meg a családjával sem, annyi embert kellett megismerni rögtön első nap amikor bemutatott. Most látnak majd másodszorra, de igyekszem velük jó kapcsolatot kialakítani majd, pedig én sem vagyok egy hű de könnyen jóban vagyok mindenkivel. Itt az idő, hogy úgy legyen.

Ne maradj ki a bulikból, mert később megfogod bánni hogy mennyi mindenből maradtál ki! Én már most bánok sok mindent, hogy elmulasztottam ezért úgy döntöttem ezentúl nem fogom hagyni elúszni a lehetőségeket.

21 L

2012. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem csakhogy elfogadható, hanem maximálisan tiszteletre méltó! :)
2012. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
hahaha, én is azt hittem, aztán jött az egyetem:DDDDD
2012. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Két kezemet összetenném és a földet is megcsókolnám egy ilyen csajért akinek nem a bulizás az életet egyetlen életcélja!


Maradjon meg a jó szokásod!

2012. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
mi a jó abban, ha vki nem bulizik? basszus, egyszer vagy fiatal......... nem kell ahhoz leinnod magad, h bulizz....... ezt nem értettem sose.....
2012. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!