Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

szoval.. Van egy fiú, egy középiskolába járunk. Év elején amikor már tetszett megmutattam egyik barátnőmnek (10 éve ismerem), és egy csomót beszéltem neki róla, aminek az lett az eredménye hogy neki is megtetszett.. -.- És tök természetesnek tartja, hogy meséli nekem, hogy: "ahh láttad hogy rámnézett az előbb" meg hogy: "de annyira édes hogy belehalok" -.- az elején még elviseltem de már kezd NAGYON IDEGESÍTŐ lenni.

egy másik lánynak is elmondtam ,hogy ki tetszik, neki eleinte egyáltalán nem jött be és mondta is, hogy tök durva hogy mindkettőnknek bejön és hogy szerinte meg tök ronda és nem érti hogy, hogy tetszhet nekünk.. azt is mondta, hogy nem engedné hogy bármelyikőnk járjon vele mert akkor megromolna a kapcsolatunk.. erre meg kiderült, hogy már neki is tetszik és mostanában ő is folyton róla beszél. Elhatároztam, hogy megpróbálom elfelejteni a fiút, mert így, hogy 2 barátnőmnek is tetszik ( rajtuk kívül meg még 84237634896 lánynak).. ugyse járnék vele (+ nem is ismer) de ők FOLYAMATOSAN RÓLA BESZÉL... valamikor már annyira idegesítő, hogy legszívesebben... mindegy. -.-

Amugy meg kiderült, hogy a fiúnak bejön az osztályunkból ( nagyon ) egy olyan lány aki a leirtak alapján vagy én lehetek vagy a 2. lány akiről irtam.

De így olyan rossz. Mert nem tudom mit csináljak, ha:

- Én vagyok..?

- Ha a barátnőm az..? ( mert mindketten simán járnának vele annak ellenére, hogy tudják mennyire nagyon tetszik és mondtam nekik hogy ez szemétség, erre pedig azt mondták, hogy te is járnál vele annak ellenére, hogy nekünk tetszik. VISZONT ÉN MUTATTAM MEG NEKIK... -.-)

de mindegy..

szerintetek..? ti mit gondoltok erről? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2012. dec. 7. 21:32
 1/7 anonim válasza:
100%
szerintem nagyon gyerekesek a barátnőid már meg ne haragudj, de ha annyira jóban vagytok akkor hagyták volna meg neked azt a pasit aki neked tetszik, ne foglalkozz velük, ne legyél rámenős a srácnál, mert azt nagyon nem szeretik csak taszítanád magadtól, most törekedj arra hogy néha beszéljetek de ne lássa rajtad hogy féltékeny vagy! ne hozd fel a lányokat se! csak igy a mindennapokról! és hidd el ha te vagy az akkor egy idő után megmondja :) egyszóval add magad :) kezeld még barátként :)
2012. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
startolj rá a pasira, míg be nem előznek téged
2012. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))))))))))) nagyon! azt hittem, majd ilyen: " hát te hülye vagy" válaszok jönnek, mint más hasonló kérdéseknél. :)
2012. dec. 7. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
figyelj startolj rá a pasira,és ne beszélj róla a barátnőidnek csak miután már biztos a dolog;)
2012. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akik az "á te hülye vagy" válaszokat írják, azok nem olvasnak el 19 soros szöveget:D Csapj rá a pasira!
2012. dec. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neked van igazad.Úgyhogy ne törődj a barátnőiddel.Nyálasan mondva "tedd amit a szíved súg", de ezt tudod te is. :) Sok sikert!
2012. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:) és örülök neki, hogy egyetértetek velem.:)
2012. dec. 8. 23:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!