Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti milyen izgató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen izgató sztorikat szerettek olvasni?

Figyelt kérdés

A szingli lányok legalábbis nagyon rá vannak cuppanva az izgató sztorikra.Én már írtam párat,elvileg jók is voltak,de kifogytam az ötletekből..szóval remélem adtok még párat,az alábbi kérdésekre válaszolva:)

1)Legyen valami elő/utósztori vagy "in medias res" a dolgok közepébe egyenesen? Ha sztori is legyen akkor az mi legyen? (pl.bárban odamegy egy vonzó férfi stb)

2)Milyen nézőpontból legyenek az események? Mintha 2 embert kívülről nézne,vagy mintha az olvasó lenne az egyik fél,esetleg egyéb? (eddig a II.verziót alkalmaztam,de az túl személyesnek tűnik.)

3)Vad vagy gyengéd szexet írjon le?(bár ez gondolom hangulatfüggő)

4) Alap,vagy egyen valami extra is? (alap= 2 ember,ágyban,extra=bilincs,több ember,más helyszín stb.)

És még bátran,ami eszetekbe jut.Köszönöm:)

Anonymus/F


2012. dec. 7. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Meg ne írjuk helyetted?


Ez kicsit olyan plagizálás stílus :)

2012. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Plagizálás?:o Ötleteket kértem.

Ìrok én anélkül is de úgy kevésbé lesz hatásos.

2012. dec. 7. 22:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Ötletet?


Barátom, megkérdezted mi legyen a sztori :))

2012. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kezdd az elején, legyen egy kis bevezető előjáték gyanánt és csak utána legyen a lényeg hogy az olvasó izgatottan várja a következő sort az új fejleményt :D közeli ismerősök legyenek akik korábban nem tudták elképzelni egymást úgy, pl fiú lány barátság, és ez tetszene azoknak akik hasonló helyzetben barátságban ragadtak és reményt kapnának hogy egyszer lesz több is :) ennyit tudok írni :D ja és ketten legyenek egye erotikus sztori legyen érzéki ne hardcore
2012. dec. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak egy alap mozzanatot kértem amire lehet épìteni:)

Sajnos vannak értelmetlenségek a kérdésben mivel ezidőtájt a ragyogó szellemi képességeim nem szárnyalnak annyira.De azért nemlehet nagy gond értelmezni.

2012. dec. 7. 23:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4.
2012. dec. 7. 23:03
 7/10 anonim ***** válasza:
nincs mit amúgy ha kész elküldöd privátban? :D érdekelne :D
2012. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha lesz egy új,elküldöm.
2012. dec. 7. 23:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Olvass kicsit utána a témában,hogy miket írnak mások(rövid női novellák pl Romana,Júlia,erotikus regények stb.)Lesd el a stílust,és gondolkozz el rajta,hogy te mit tudnál még hozzátenni a műfajhoz(ide ötletek kellenek,kreatív,szárnyaló fantázia)Lényeg hogy ne legyen plagizálás...tudod,kell valami plusz

Szerintem kell valami elő és utósztori..kb mint a filmeken

Én is szoktam ilyeneket írni,nézni,olvasni,ezen gondolkodni..én szeretem ezt a műfajt.

Te tudod hogy nőknek,vagy férfiaknak akarsz e írni...mert tök máshogy érdemes indítani,más más technikák válnak be szerintem-->üziben leírom,ha szeretnéd

Én pl szeretem ha van vmi sztori,karizmatikus,erős egyéniség legalább a férfi,jobb ha az egyik meséli el,vad,szenvedélyes leírás..hosszan elnyújtva(konkrétan,de mégis sejtelmesen megfogalmazva)valami extra pedig mindig kell.

Miket írtál eddig?Elküldöd nekem?

L

2012. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. In medias res nem jó - ill. én nem kedvelem. Szerintem ha erotikus sztorikat akarsz írni, akkor vegyél a kezedbe 1-2 Júlia vagy Romana füzetet, és azokhoz hasonlóan írj sztorit, persze kissé átalakítva: legyen egy kedves, lányos történet (vagy ne kedves, de azért valamit tegyél oda) és szex. Fejezd be valahogy; általában azokat a végeket szeretem személy szerint, amik mintha még hagynának egy keveset a fantáziára, nem érzi úgy az ember, hogy vége van a füzet, mégis kielégítő volt minden szempontból, és nem vár többet.


2. Én mind a kettő verziót szeretem. A narrátorost könnyebb megírni, és mind a két ember érzelmeiről tudsz írni. A másik verzió pedig tényleg személyesebb, de ez néha jobb is. :) Sztoritól és írótól függ, a stílust neked kell megtalálnod.


3. Érezz rá! Ha több sztorit is írj, akkor több lesz, amit fel tudsz mutatni; írd le kis leírásba, hogy ez gyengédebb, az vadabb, de megint csak azt tudom mondani, hogy ez javarészt tőled függ. Hiába próbálsz leírni egy vad szexet, ha te csak és kizárólag a gyengédség híve vagy... :)


4. Ez is rajtad áll. te találod ki, te írod a sztorit, ezt már csak ne mi mondjuk meg.


Írd azt, ami a szíveden és a fantáziádon van, figyelj az igényességre és arra, hogy ne legyen nevetséges az írásmódod. Sajnos sokan ott bukják el az erotikus sztorik írását, hogy nevetségessé, vagy túl gyorssá válik a szituáció.

2012. dec. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!