Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Katasztrofálisan naiv lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katasztrofálisan naiv lennék, vagy tényleg flörtöl velem a basszerosunk?

Figyelt kérdés

A nagymamám egy házban lakott egy családdal, akinek az egyik fiútagjával nagyjából egyidősek voltunk, ( ő kb 7, én úgy 5 ) és sokat játszottunk együtt. Titokban szerelmes voltam belé, de aztán nagyi elköltözött, és azóta eltelt majdnem 11 év... De a sors úgy hozta, hogy az anyukája megismerte a nevem a sulinkban levő rendezvényen, a fiacskája összehaverkodott egy ismerősömmel, de nem tudtak bemutatni minket egymásnak. Aztán végül bejelölt engem facebookon, beszélgettünk, nagyon jókat. Két-három hét után felhozott egy találkát, amibe belementem. Rendes volt, bár hozta a saját formáját, amit azonnal megkedveltem. Elvitt bemutatni a haverjainak, azzal a címmel, hogy én leszek a nu metal bandájának új énekese - én már rég kerestem egy ilyen zenekart - . Folyton azzal poénkodik, hogy mi már nagyon rég együtt élünk, meg ilyeneket csináltunk, olyanokat, meg hogy köztünk dúl a love, csak nem valljuk be, folyton mondja, milyen édes vagyok, meg velem elég pusziszkodós, és folyton hozzám ér, valamilyen ürügyből. Csikiz, piszkál, ugrat, és MINDIG ott van, ahol én, közvetlenül mellettem, vagy a hátam mögött. Mindig úgy köszön el facebookos beszélgetések után, hogy puszi, meg puszil, meg édes vagyok, stb. Neki is van barátnője, nekem is barátom, és nem tudom hova rakni a viselkedését, fura nekem. Kemény fickó, és sok az önbizalma, szerintem nem kéne komolyan vennem, de a barátnőim szerint le kéne már pattintanom. Szerintem még normális kereteken belül vagyunk, addig meg minek bármit is mondani? Ti mit gondoltok?

( 2 hét, és )16/L, és (1 hónap, és ) 18/F


2012. dec. 7. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha a barátnőid egyhangúan azt mondják pattintsd le akkor én is azt mondom. Többség dönt, egység nyal.
2012. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
szerintem gyere össze vele :)
2012. dec. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele összejönni, egyrészt, mert hihetetlenül szeretem a barátomat, másrészt meg semmi pénzért nem jönnék össze vele, harmadrészt meg nincs is rá lehetőségem.

És nem pattinthatom le, mert semmi konkrétat nem mondott...

2012. dec. 8. 00:07
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Mire vagy kíváncsi? Nekem még mindig nem jött le, hogy mit szeretnél tudni. Tudsz mindent amit mi nem. Mit gondolunk? Én semmit nem tudok bakker!
2012. dec. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első... :D
2012. dec. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt akarom tudni, hogy ez flörtölés-e, vagy nem, ergo hogy kezeljem... Nem tudom, mit nem lehet ezen érteni.
2012. dec. 8. 00:27
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha azt mondom flörtöl veled akkor elhiszed? És ha azt mondom nem flörtöl veled akkor azt elhiszed? Egyáltalán melyiket hiszed el? Mi mondjuk meg neked, hogy flörtöl veled vagy sem? Amiket leírtál akkor én egy pár csajjal flörtölök, de nem így van.
2012. dec. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
nekem is van ilyen HAVEROM, ölel, puszilgat, stb. eleinte furcsa volt, de ez a stílusa:) szerintem ő is hasonlóan lehet
2012. dec. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

OFF


Kedves elso valaszolo, a tobbseg-nek nem az egyseg az ellentettje, hanem a kisebbseg ;)


egy grammarnazi


ON

2012. dec. 8. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Te hol élsz? Vagy inkább elmúltál-e 8 éves, mert ha nem akkor megértem, hogy kisebbségizel. Esetleg rasszista vagy? Idiótát nem kérdem, mert az vagy.
2012. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!