Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok ilyen és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok ilyen és most érzek először ilyet, de bosszút szeretnék állni, a srácon hogy sajnálja hogy nem jöttünk össze és a csajon is amiért hazugságokat terjesztett rólam. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Én egy nagyon érzékeny lány vagyok, mindenkivel kedves.. bejött egy fiú, sokáig próbálkoztam nála. Egyik nap elterjedt a suliban hogy szerelmes vagyok belé és bármit megtennék hogy összejöjjünk, rajongok érte. Ez nekem nagyon rosszul esett hogy mindenki arról pletykál hogy milyen egy szerencsétlen vagyok. Kiderült hogy a srác csak nem akart kapcsolatot..

azóta van egy lány aki nagyon jóban van vele ( többen mondják hogy ő mesélt mindenféle hazugságokat) 


2012. dec. 8. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Fotosoppold össze, a csaj képét ahogy maszturbál egy kaktusszal, és ragaszd ki a portásfülke oldalára....
2012. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amíg ilyen gyerekes dolgaitok vannak, addig azok is vagytok.

Emelkedj felül, és vedd tudomásul, hogy nem Te kellettél a fiúnak. Ha mindenkivel kedves vagy, tartsd is be ezt továbbra is, az kifizetődő tulajdonság. A szóbeszédnek hinni nagyon veszélyes dolog. Képzeld el, hogy valakik ezt híresztelték, és Te elhiszed, közben valakik direkt úgy alakították, hogy Te ezt hidd. Nem szabad a szóbeszédre adni. Beszélj a fiúval. Persze csak, ha már nincs más kapcsolata.

2012. dec. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan bele akarsz menni egy ilyen gyerekes és idióta játszmába? Ha van egy kis eszed, te is látod, hogy ennek soha nem lesz semmi haszna. Hagyd a fenébe, mosolyogj, keress mást, aki érdekel, legyél továbbra is olyan, mint voltál. Ha valaki felhozza a témát, mondd azt, hogy csak tetszett, de azóta már kiábrándultál belőle.
2012. dec. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

híresztelj a csajról dolgokat, hogy a srác fülébe jusson... úgy alakítsd, hogy megútálja

valahogy tudj meg csak köztük elhangzott beszélgetéseket és azt híreszteld el, mintha a csajtól származna, így nem fog benne bízni

2013. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
fizess valakinek, hogy szedje fel a csajt, csavarja el a fejét
2013. márc. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!