Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok maszti tippeket adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bino kérdése:

Tudnátok maszti tippeket adni vagy valamit? (Lány)

Figyelt kérdés
Légyszi értelmes válaszokat.:(
2012. dec. 9. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

inkább csináld velem;)

Értelmes,csak lehet te nem így gondolod:D

2012. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Dugd fel a farkam. (Fiú)
2012. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vibrátor,dildó.Banán.Zuhanyrózsa,párna,kezed.
2012. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudom adni 19 centis eredeti kukacom.
2012. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon jó :$
2012. dec. 9. 18:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Ha nem nedvesednél be eléggé, jól nyálazd be magad odalennt és lassal indulj el, kis lépésekben. Minden helyen ahdj egy ksi időt magadnak, hogy kiderüljön, hogy örömet okoz e ott neked az érintés, avagy sem. Aztán térj a lényegre, a csiklódat kezd el izgatni, hiszen az a "fő" léyneg. Amit csináhlatsz az az, hogy egyik kezeddel körkörösen izgatod, egyre gyorsababn, a másikkal pedig ujjazod magad - vagy valami eszközt használsz. Valószínűleg így lesz a leghatásosabb.

2012. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D
2012. dec. 9. 18:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyaltak már ki? Én kinyallak. Hidd el, jobb mint a maszti.
2012. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én ajánlanám azt a 25 centis melákot ami a lábamközé növekedett amugy megraknálak 1szer oszt meghalnál XD
2013. febr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!