Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, melyik szexibb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik szexibb?

Figyelt kérdés
Ha egy fiúnak az ágyéka nem csupasz, max. fazonírozott, melyik a szexibb: a fent hirtelen egyenes vonallal véget érő fanszőr vagy a köldökig háromszögszerűen tartó/vékonyodó, vagyis szőrcsíkos?

2012. dec. 10. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
csík
2012. dec. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a pasikhoz nem illik az ilyen fazonírozott szőrtelenítés. Vagy legyen teljesen szőrös, vagy rövidre vágva(nem kell bele semmien minta), vagy csupasz. Én leginkább csak simán rövidre vágva szeretem.21/L
2012. dec. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem direkt mintagyártásra gondoltam. Hanem arra, hogy ha valakinek köldökig húzódik a szőr, akkor meghagyja-e, vagy borotváljon egy éles vízszintes vonalat, szőrhatárt a has - ágyék találkozásnál.

Meg amúgy is: vannak pasik, akiknek élesen megszakad a szőrük vízszintben, másoknak meg felfelé csúcsosan vékonyodik, és kíváncsi voltam, melyik erotikusabb.

2012. dec. 10. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:
szív alakot nyírj bele, az olyan romantikus:)
2012. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha odáig vagyok érte, akkor felőlem karácsonyi angyalkákat is belenyírhat a szőrzetébe. Na jó, túloztam, ha ilyet látnék, sírva röhögnék... :) De a kézügyességét méltányolnám.

Amennyiben odafent is szőrös, akkor kicsit mesterkélt a hirtelen, egyenes vonallal véget érő szőrzet. Talán esztétikailag szebb a másik megoldás. De nekem mindegy volna.

2012. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És imádom a szőrcsíkot a köldök alatt a pasiknak viszont lent jobban szeretem ha csak le van picit nyírva de nem teljesen kopasz.
2013. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mert hülyén néz ki, hogy a szőrcsík véget ér a csupasz semmiben.


Az enyém is ilyen most, csík meghagyva, és ágyékszőr 1,5 centisre gépelve.

2013. febr. 19. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!