Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az ha az a fiú akit imádok megfogja a kezem vagy valami akkor bizsergést érzek? (nem felizgulás képpen az tuti. )

Figyelt kérdés
Egy ideje jóban vagyunk úgy vettem észre rajta,hogy ő is úgy érez ahogyan én,de ebben nem vagyok 100%-ig biztos és megkérdezni így,hogy nem tudom mit érez nem akarom.És nem tudom miért érzem ezt ha megérint.Eddig volt pár barátom de igazán egyikőjüknél se éreztem még ilyet sőt még hasonlót se...Valaki megmondaná miért van ez?
2009. aug. 20. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Óóóó :) Hát azt nem mondom hogy szerelem,viszont vonzódás annál inkább. Nálam is eddig egy pasi tudott ilyet kiváltani,én is bizseregtem mikor hozzámért,sőt nekem remegtek a lábaim,amikor pedig ültem,volt mikor rángatózott,és úgy kellett lefognom hogy ne látszódjon :)
2009. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Lehet hogy ez a barátod több elektromos töltéssel rendelkezik mint az előzőek, amit bizsergés formájában érzékelsz érintéskor.
2009. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ksözi a válaszokat^^
2009. aug. 22. 09:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Vonzódás, szeretet, (szerelem). :)
2013. nov. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!