Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihalt a 'vadászösztön' a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Delly kérdése:

Kihalt a 'vadászösztön' a pasikban? D:

Figyelt kérdés

Én nem értem a mai pasikat ! :D Manapság a srácok szinte már elvárják,hogy a nő tegye az első lépést..bulikban is egyre sűrűbben látom,hogy a csajok szedik fel a pasikat.. mi ez már?! :D én nem vagyok az a típus,aki odamegy valakihez,és csak úgy leszólítja,még akkor sem ha mondjuk kölcsönösnek tűnik a szimpátia,ezért is zavaró számomra ez a változás..mindíg elvártam,hogy a fiú kezdeményezzen..maradi vagyok?o.O

Lááányok! Ti mennyire vagytok bevállalósak ilyen téren?


2012. dec. 10. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Következő kérdés?

2012. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

te miröl beszélsz?

orrba szájba szolitom le a csajokat és mégsincs semmi sikerem!

2012. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Kihalt bizony...!!!Elég nagy kár én is sajnálom,de nincs mit tenni el kell fogadnunk,h töketlenek lettek a mai "férfiak"!
2012. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ugyan nem vagyok lány, de lenne egy elméletem, mégpedig:

ez egyrészt azért van, mert a lányok elkezdtek egyre többen flegmulni, pics@skodni, ha a srác oda megy akkor körberöhögik...

másik oldal: picit elfiúsodtak, sz@ros Gun's n Roses és nyávogós társaikat hallgatják, fiúsan öltözködnek..nem mennek oda hozzá szívesen. Persze én is ismerkedtem ilyennel, és rájöttem h jófej, meg kedves, de külseje alapján azért picit mást gondolnék, ha nem lennék jó emberismerő, és nem ismertem volna fel kb h mien belül, már szinte az első pillanatban.


szóval ez a két lehetőség, 3madik h mi vagyunk puhányak, vagy egyszerűen nem kell most csaj. ennyi :D

2012. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha pedig a férfi több tűzbe tartja a vasat, akkor hűtlen disznó, rá se merjen nézni más nőre
2012. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is elvárom ezt tőlük ,sőt azt is hogy dícsérjenek (lehet hogy ezért lesz vége a kapcsolatomnak) na mindegy ,amúgy maradj továbbra is ilyen ,jól csinálod :)
2012. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A válaszom csupán annyi, hogy nem KIZÁRÓLAG a pasik változtak. Mindkét nem stílusa és a dolgokhoz való hozzáállása változik idővel.

Nem kell ennyire görcsösen maradinak lenni meg elvárni ezt meg azt. Nagyok sok pasi szeret, sőt imád még mindig hódítani.

Ez együtt jár az esélyegyenlőséggel. A nők elhelyezkedhetnek olyan munkakörökben amik régebben csak férfiak által volt végezhető. Nők lehetnek tűzoltók, űrhajósok, fizikusok, autószerelők, autóversenyzők, bármilyen sportban lehetnek kiemelkedők, lehetnek rendőrök, katonák, kommandósok, bármi.

Tehát el kell fogadni, hogy a 2 nem egymás iránti szokásaik is rugalmasabbak lesznek.

2012. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
bennem meg se volt
2012. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na engem meg azzal vádolnak, hogy lánybolond vagyok... :D Ilyenkor meg ez a baj.
2012. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem koleszosként voltak ilyen irányú tapasztalataim.

Ott bizony a lányok nagyon nagy százaléka abszolút nem várta el az udvarlást, sőt. Egy kis pia, buli, és már mentek is szobára, de a "visszafogottabbak" is egy-két haverkodós összeröffenés után szintén "nyitottabbak" :D lettek, érted...

Tehát ilyen randizgatós, klasszikus felállású udvarolgatós valami nem sok kapcsolatra volt jellemző, és mivel ezek a lányok zömében még rohadt jól is néztek ki, én szerényebb külsővel megáldva nem nagyon csodálkoztam azon, hogy nem udvarolgat nekem senki...Az más kérdés, hogy ezek a srácok nem is kellettek volna, mert nem lehetett őket komolyan venni.

Bevállalós annyira vagyok, hogy ha már beszélgettem valakivel, és nagyon tetszik az illető (és érzem, hogy ez kölcsönös), akkor igyekszem kimutatni, hogy érdekel, közvetlen vagyok és barátságos (na nem úgy, mint az említett koleszos lányok), és rafináltan (legalábbis annak hiszem :D) tudok arra célozgatni, hogy benne lennék az ismerkedésben. De ismeretlenül még sosem szólítottam le fiút, egyrészt nekem az már túl nyomulós lenne, másrészt olyan bátor sem vagyok.

2012. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!