Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a fiúsabb lányok? (akik eltérnek a cicababáktól)

Figyelt kérdés
magas, vékony lány vagyok, szép arccal, de a velem egyidős lányoknál erősebb vagyok (45-50kg-os osztálytársaimat csak úgy emelgetem ) emellett elég erőset ütök, rúgok , nem szívesen kötnek belém. a fiúkkal jó a kapcsolatom, de emellett nem hordok fiús ruhákat, csak a stílusom olyan. nektek bejönnek ezek a lányok?
2012. dec. 11. 22:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hát, erős nem vagyok, mert néha a kólásüveget se bírom kinyitni:$ De én a CoD sorozatot gyűjtöm nem a...najó, mit gyűjtenek a normális lányok?:D
2012. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

7: a cicababákat arra értettem, akik kedvenc tevékenységei:

-illegetni magukat a fiúk előtt

- a testsúlyukkal megegyező vakolatot felrakni magukra

nagy az arcom? ja, tényleg, ezt kihagytam, kösz h szóltál

2012. dec. 11. 22:22
 13/23 A kérdező kommentje:
sajna az én osztályomban ez a két véglet van...
2012. dec. 11. 22:24
 14/23 Mókusgyilkos ***** válasza:

sunset: akkor ő motorossága még csak csak férfinak érezheti magát melletted feltéve h elég sok kólát iszol :D:D


kérdező: miért ne jönnének be? mondjuk nekem minden bejön [kivéve a pláza cica] FELTÉVE hogy az alap "kaszt"hoz [kockulás powa :D] képest mutat néhány különlegességet.

2012. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nagy dömperlány lehetsz, egy igazi lehengerlő személyiség. A földbe gyalulod az embert bele. Nagyot üt ,rúg, ha csak nem vagy küzdősport bajnok, akkor elég tenyeres talpas feelinget ad ez egy nőnek. Traktorral jársz suliba is?
2012. dec. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
paraszt vagy előző.
2012. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem jonnek be az ilyen csajok.
2012. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, mi számít fiúsnak. :)

Mondhatni akkor én is közéjük "tartozom." De nem szabad a végletekig elmenni! Ne legyen senki se a "plázacica" fajta, de ne is hasonlítson hímnemű barátaira. Egy nő akkor becsülni való, és akkor szerethető igazáb, ha megtalálja az aranyközéputat. :) Nem kell lerohadnia rólad a magassarkúnak, vagy a szoknyának (én kifejezetten gyűlölöm, nem tudom hordani) Inkább én is felveszem a deszkás cipőt a csőnadrággal (cicanaci kilőve, szerintem undorító. nem hordom, pedig nem vagyok bálna. 176 cm 62 kg szerintem átlagos). A lényeg, hogy ne vidd túlzásba! :)

2012. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Deszkás cipő csőnadrággal :DD Annál rosszabb kombó a világon nem létezik, talán a fekete öltönynadrág hófehér sportcipővel ami hasonló gurány. Nőkön meg egyenesen rettenet. Deszkás cipő már vagy 8 éve nem divat,csak szigorúan undergorund körökben, akik tényleg deszkáznak is.

Emlékszem, anno 2004 ig boldog, boldogtalan mindenki deszkás csukában tolta, még olyan is aki életében gördeszkára rá se állt az is. Azóta egy ezer soron kiunt vacak divat. Pont olyan durung cipőviselet mint a szögesbakancs. Azt is látni néhány nőn, hát tényleg behalok a röhögéstől, olyan surmó.

2012. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
15: te teljesen hülye vagy??? traktorral? nem vagy normális -.- kombájnnal járok suliba, nem traktorral -.- traktorral max a diszkóba megyek, meg néha a mekdonálcba... de ott is a drájvba, hogy magbámuljon a kocsmáros, vagy mi...
2012. dec. 12. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!