Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ijesztő, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ijesztő, ha egy nő egyenes beszédű, kimondja amit gondol? Még pár dolog lentebb.

Figyelt kérdés
Nem bunkózásra gondolok, hanem egyszerűen kimondja amit gondol ha néha nyersre is sikeredik. Szándékosan nem bánt meg senkit.
2012. dec. 11. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Egy nagyon nyersen fogalmazó nő igenis ijesztő tud lenni.

Elvégre az a megszokott, hogy a nők nem azt mondják amire gondolnak :)

2012. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, végre valaki, aki megmondja mit gondol, nem arra számít, hogy kitaláljam mi jár abban a női logikás elméjében. 19/F
2012. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten jó, én is megmondom. Szerencsére humoros pali vagyok így inkább a sértődés faktorból humor lesz. :)
2012. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én szeretem az ilyen embereket. viszont nem mindig jó, egyensúlyra kell törekedni.
2012. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Persze, biztos nagyon jól esne, ha első ágyjelenetnél egyből azt mondaná "Hát, láttam már nagyobbat is"
2012. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 El Greco ***** válasza:
Elõny.
2012. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha mindemellett temperamentumos avagy lobbanékony és kolerikus személyiségtípusba is tartozik... Akkor amolyan vezető havercsajnak okés, aki érvényesíti az érdekeinket de feleségnek nem lenne túl jó egy magamfajtának, mert abból csak az lesz, hogy én cincogok ő meg irányít.
2012. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ami a nagyságot illeti. Írtam, hogy "szándékosan nem bánt meg senkit". Biztos nem hoznám fel neki, hogy "szívem, nagyobbat nem tudtál növeszteni?" Különben is ha szeretem, akkor szeretem úgy, ahogy van. Nekem is megvannak a magam hibái.
2012. dec. 11. 22:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Kifejezetten birom az ilyeneket. Korrekt, őszinte, egy igazi határozott egyéniség. Ez kell nekem!
2012. dec. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én csípem az ilyen lányokat, egyszerűbb velük az élet. :)
2012. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!