Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy van egy 25éves testépítő srác aki majdnem minden nap kimegy a parkba olvasni és szeretnék megismerkedni vele de nem tudom, hogy hogyan szólítsam meg vagy mit is mondjak neki...

Mert ugye ezt nem a nők szokták csinálni.

Remélem van pár ötletetek.

L/22


2012. dec. 11. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Kedvesen menj oda,mondj neki egy kedves sziát,kérdezd meg,hogy leülhetsz-e utánna ülj le :D,kérdezd meg,hogy mit olvas,mit szokott olvasni utánna már menni fog a beszélgetés :)
2012. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Scitec Nutrition
2012. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha rendszeresen latod probalj szemkontaktust teremteni vele es abbol leszurni hogy mi a tema figyeld a szemed sarkabol a zt hogy bamul-e vagy sem hisz nem lehet tudni hogy van-e parkapcsolatban vagy sem! Ha sokat szemeztel vele menny mindig kozelebb fele es koszongess neki nyugodtan aztan nem azt mondom h kovezsd de azt se h ne :D Tehat lezsd ki 1 kicsit azt h merre szokott boltba menni mert ha 1 helyre mentek akkor ossze futtok es utanna lehet beszelgetni barmennyit h Huu te is itt stb... sok sikert :)
2012. dec. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit gondoltál róla, amikor megláttad olvasni? Könyvet vagy újságot olvas?
2012. dec. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Amit olvasott az egy kondis magazin :)) ott is irta Scitec Nutriton
2012. dec. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Könyvet olvas szerintem, és akkor majd megpróbálom ahogy írtátok köszi a segítséget.
2012. dec. 12. 07:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy mi volt az első gondolatod, mert én nem szoktam azon filózni, hogy mit mondjak, hanem kérdezem azt, ami tényleg érdekel.
2012. dec. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!