Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell elfelejtenem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell elfelejtenem? Nem értem.

Figyelt kérdés
Hétvégén találkoztam egy lánnyal, mesésen sikerült a randi, csók is volt, ölelés, boldogan váltunk el, mégis, azóta úgy vettem észre, hogy elkerül a facebookon. Csak idő kell neki, vagy nem akar? Én voltam neki az első.
2012. dec. 12. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kerül téged akkor kerüljön, ne pocsékold az ilyenekre az idődet, akik nem képesek emberi módon kommunikálni.
2012. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leírta, hogy nem jelezte, a facebookja, hogy írtam, néha nekem is csinál ilyet. Tegnap még válaszolt, de nagyon röviden. Írta, hogy majd még beszélünk, viszont éjfélkor és ma is, többször is fent volt... nem tudom. Mondom, én voltam neki az első, és ha újra találkozunk valószínűleg össze fogunk jönni... szóval nehéz a döntés ezt elhiszem.
2012. dec. 12. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet h nem tudja eldönteni mit akar de az is h csak fél és nem tudja mit kéne most csinálnia mert nem akarja elszúrni veled :)
2012. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is randizok egy szűz lánnyal és ha ő van fent korábban alapból rám ír, nem tudott feljönni mert lefagyott a gépe, küldött sms-t, hogy bocsi, ez van, ha én vagyok korábban én írok, egyformán keressük egymást, nem egyoldalú a dolog. Nálam ez van.
2012. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!