Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek számít hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek számít hogy a pasi milyen volt előző életében (amíg meg nem ismertétek)?

Figyelt kérdés

pl ha nem ivott sokat az mennyire jó?

Nekem a májam még olyan jól működik 23 éves létemre, hogy egy deci jägert fél óra alatt felszív a szervezet, és 0.00%-ot mutat a szonda.



2012. dec. 13. 00:47
 1/8 A kérdező kommentje:
de nem csak a ivás gondolok hanem bármire amit csinált. számít nektek?
2012. dec. 13. 00:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt jobb, ha beleírod az önéletrajzodba...
2012. dec. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hogy jó a májam? kínának sok millióért lehetne adni :D olyanokat olvastam neten.
2012. dec. 13. 00:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Először azt hittem valami reinkarnációs kérdéskörbe csöppentem :)
2012. dec. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Számít az előélet persze, de a különféle dolgok, különféle súllyal bírnak :)


Az ivás kérdés nálam pl jó pont, de azért sem téptem még le egy barátom fejét sem ha megivott egy felest.


21/L

2012. dec. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten igen... azt tartom, hogy egy ember 100%-osan nem változhat meg. Ha nőt vert, agresszívkodott, akoholista volt pl., akkor inkább keresnék mást, mert semmi garancia nincs rá, hogy egy krízishelyzetben nem roppan össze újra, és nem teszi az én életemet pokollá.
2012. dec. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Számít valamelyeset ugyanakkor a máj jó állapotára nem kéne alapozni, persze jó hogy nem iszik sokat de ez akkor is fura, amúgy soknak is hangzik a jäger-nek magasabb az alkohol tartalma nézz utána hání g-ot bont le óránként a máj az meg hogy egyszer annyit mutatott a szonda... az alkohol felszívódása eléggé esetfüggő (mit ettél előtte, mennyire vagy fáradt, zsír-izom arány)
2012. dec. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindig az számít, hogy én milyennek ismerek meg valakit. Ha szimpatikus, és alapvetően egyezik a hozzáállásunk bizonyos dolgokhoz, és jó ember, akkor nem érdekel, ha azt mondja, korábban nem tudom, orgiákat tartott a lakásán vagy elítélték bolti lopásért, vagy akármi :D

Ez lehet jó meg rossz dolog is, mert lehet, hogy pont az ilyenek miatt leszek könnyen megvezethető, és később koppanok nagyot. De az meg az én problémám, és tanulok belőle. Alapvetően nem érdekel, hogy ki milyen volt. Az érdekel, milyen. Hogy velem milyen, hogyan gondolkodik.

21L

2012. dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!