Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok neki segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok neki segíteni?

Figyelt kérdés
Van 1 lány eléggé jól néz ö is 8.-os csak nem 1 osztályba járunk év eleje óta eléggé furcsa mert ő eddig mindig mosolygott a szünetekben csak azt lehetett látni ahogy hülyéskedik a többiekkel stb.. De egy pár napja a húgom látta amikor sírt a lány wc-be az ő osztályfőnökük a mi matek tanárunk ezért rá kérdeztünk hogy mi volt a baja azt mondta hogy náluk most nem minden a legjobb az elmúlt időben Ez az esett után szakítottak a barátjával és valahogy segíteni szeretnék neki mert már nem szokott olyan sűrűn nevetni már nem is hülyéskednek régebben mindig láttuk őket a barátokkal suli után most már ő velük se megy ki pedig a barátai hívják... Segíteni szeretnék neki mert nagyon is tetszik de így elég furcsa...

2012. dec. 13. 21:07
 1/3 stepi24 válasza:
próbálj meg vele négyszemközt beszélgetni az a legjobb megoldás szerintem érdeklődj hogy mi van vele, miért rossz a kedve úgy mintha semmiről nem tudnál érdeklődj és ne nyomulj. ˇˇˇLassu víz partot mosˇˇ azt szokták mondani
2012. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj hogy elég nehéz vele négyszemközt beszélni mert mindig a barátnőivel van csak hogy én a barátnőjével meg haragban is vagyok :/
2012. dec. 14. 17:37
 3/3 anonim válasza:
Ha igazán érdekel ez a lány, állj a sarkadra és menj oda hozzá! Szerintem fogja értékelni hogy legalább egy valaki meg hallgatja. De ha nem akarja elmondani akkor fogadd el és inkább próbáld meg felvidítani. :)
2012. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!