Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Középiskolában volt egy csúnyácska (szürke, szemüveges, átlagos testalkatú, unalmasan öltözködő, állandóan összefogott hajú) és béna osztálytársam akit én valamint néhány lány és fiú az osztályból 4 éven keresztül mindig piszkáltunk, kiröhögtük, cikiztük stb. Ma találkoztam vele először 2 év után és a szavam is elállt tőle, mert teljesen megszépült alig ismertem rá. Sokat fogyott, nagyon nőiesen öltözködött, kicsit ki volt sminkelve a hosszú haja is ki volt engedve, az arcán egyetlen pattanás sem volt, a fogsora vakítóan fehér volt. Odamentem hozzá de nagyon távolságtartó volt és azt mondta, hogy nem ér rá, mert vizsgáznia kell. Szerintetek, hogy érhetném el, hogy eljöjjön velem randizni?
2012. dec. 13. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
4 évig bsztattátok,most meg dugnád,mi? büszke lehetsz magadra,kis gyökér.
2012. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bukta. Nem bízik benned.

Most már nem vagy ász.

2012. dec. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit, ha elég esze van szóba sem állna veled!
2012. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tomi8 ***** válasza:
Ugye-ugye, miből lesz a cserebogár.....szerintem felejtsd el tuti csak megszopatna :-)
2012. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha van onerzete a lanynak, akkor "Good Will Hunting"-os modszerrel megkerdezi toled, hogy szereted-e a szolot. Miutan azt mondod, igen, o igy felel: "Engem... Te... most mar BIZTOS, hogy nem fogsz megdugni! Nem savanyu a szolo?!"
2012. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért van az az érzésem, hogy a kérdést a csúnyácska középiskolás lány írta... és az a 2 év még nem telt el...
2012. dec. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek ráírjak facebookon? Arra gondoltam, hogy elhívom szombaton egy házibuliba. Mondjuk veszítenivalóm nincs.
2012. dec. 13. 23:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem eljátssza azt hogy a csúcson vagy nála, majd akkorát ejt rajtad, hogy infúzióba kell adagolni beléd az önbizalmat.
2012. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sztem hagyd a pics-ba :D
2012. dec. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem sehogy. Ha köcsög voltál vele, most meg megszépült és már kellene, nem fog veled szóba állni,inkább majd lenéz.
2012. dec. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!