Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy a kapcsolat elején nem szabad "kiadni" magunkat?

Figyelt kérdés
Pl sms-t küldeni a friss kapcsolatnak hogy hiányzol vagy rossz nélküled és egyéb, mert hogy elmúlik a "titokzatosság" és már nem lesz vadászösztön a pasikba?
2012. dec. 14. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség a játszmázás. Az már nem hiteles dolog.
2012. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Pasikban? Én fordítva tapasztaltam... Amint kimutattam az érzéseim a friss kapcsolatban, egyből menekültek a nők.
2012. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ez így butaság, viszont az igaz, ha 5 percenként ilyen sms-ekkel bombázod, akkor nagyon fel fogod húzni az agyát

és pasikban!

2012. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ostobaság. Amit mások titokzatosnak hisznek az nem ez, csak azok gondolják ezt, akikből hiányzik az a plusz, amit ők titokzatosnak vélnek:)
2012. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pasikban, jogos :) Elírtam.


Köszönöm az eddigi válaszaitokat. :)

2012. dec. 14. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Baromság.
2012. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most égettem meg magam:(,sajnos pont azzal,hogy gondoltam szeretetért,figyelemért viszont is ugyanezt kapom.Sajnos nem.A paliban megtört valami.Tegyen ki-ki saját belátása szerint,de ne lebegjetek álomvilágban.
2012. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#1 ott a pont. Ahol már ilyesmikhez kell folyamodni, az eleve nem "kapcsolat" az én fogalmaim szerint. Egy kapcsolat pont arról szól, hogy egymást úgy, ahogy van, szeretitek és elfogadjátok. Taktikázni, hazudozni, miegymás nagyon nem kéne. Ami csak úgy tartható fenn, az nem is jó kapcsolat.
2012. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!