Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Hogyan tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogyan tudok rajta változtatni?

Figyelt kérdés

Már több srác is kezdeményezett nálam, de nem jutottunk el a 2. találkozásig sem, mert félek. De nem tudom pontosan mitől. Valószínűleg a csalódástól, de még nem csalódtam egy fiúban sem. Félek, hogy sosem lesz elég merszem belemenni egy kapcsolatba. Remélem tudtok segíteni. Előre is köszönöm.

14/L


2012. dec. 14. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez természetes.
2012. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még most sem tudtam belemenni 1 kapcsolatba se. Nincs önbizalmam. Ha kezdeményeznek, akkor mi a baj? Nekem pont ezaz, hogy én nem kezdeményezek senkinél, és nálam meg nem is fognak. 17/F
2012. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Félelem megalapozott. A teljes ismeretlentől, attól,hogy rögtön unszimpátia, flegma elutasítás várható. Ez akkor megalapozott,ha egy férfi leszólít egy totál vadidegen lányt, aki semmi jelét nem adta érdeklődésnek. Ekkor azért lehet aggódni, hogy elküld e vagy nem.

A te esetedben semmi alapja nincs a görcsölésnek. Miért?

Mert a srác már jelét adta,hogy érdeklődik irántad, nyilván azért hív el, mert kellesz neki, igényt tart rád, szimpatizál veled. Ez gyarkolatilag egy kifejezetten győztes pozíció,helyzet számodra. neked ebben a helyzetben már csak le kéne aratni a "babérokat" mert látod,hogy kellesz, és csak sodródnod kéne az árral, illetve viszonozni az érdeklődését, és boldog lehetsz. De te erre azt csinálod,hogy konokul bezárkózól, elutasító, távolságtartó vagy, mert félsz a semmitől, és a szerencsétlen srác meg azt hiszi, hogy szar, hogy nem kell neked, és össze lesz törve lelkileg. Ez nem szép dolog tőled. Gondold át! Legyél nyitottabb ilyen helyzetben, itt! nincs vesztenivalód. NYeregben vagy.

2012. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!