Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen kérdés, de hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen kérdés, de hogy találkozhatnék előadás után az egyik színésszel az Operettszínházban?

Figyelt kérdés

Tudom, tényleg hülye kérdés, de az a helyzet, hogy 7 éves korom óta, azaz 8 éve "szerelmes"(:D) vagyok egy színészbe, és az összes darabot láttam amiben játszik, többször is. Jövőhét vasárnap megint megyek, és annyira szeretnék vele találkozni.

Valaki valami tipp? Legutóbb annyira extázisba estem, hogy majdnem felszaladtam a színpadra. xd


2012. dec. 14. 23:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a művészbejárónál.
2012. dec. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tök cuki lehetsz :D
2012. dec. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha 20 évvel ezelőtt lennénk, azt mondanám, hogy írj a Három Kívánságba.

Mi lenne, ha írnál neki a Facebookon?

Amúgy ki az? Csak annyit árulj el, hogy nagyon népszerű, vagy általában mellékszereplő szokott lenni? Csak azért, mert az egyik az ismerősöm.

2012. dec. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Annyira sajnálom, hogy nem vagyok operettszínész. ☺ A sok 15 éves ♥szerelmes♥ lenne belém.
2012. dec. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

De miért kell egy 15 éves lányról feltételezni, hogy egyből leszopni meg megdugatni akarja magát a színésszel, és úgy beszélni vele, mint egy kiélt ribivel?

Az ilyen rajongó lelkű kislányok általában sokkal plátóibb, lelki síkon élik meg ezt a dolgot, és szerintem meg is ijednének, ha testiségre kerülne a sor.

2012. dec. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Művészbejáró? :) Vagy nincs véletlenül ott dolgozó ismerősöd? Nem feltétlen színész, legyen akár díszítő, világosító, hangtechnikus... ők be tudnak vinni a művészbüfébe meg ilyen helyekre, ott simán találkozhatnál vele, közös fotó, akármi. :)
2012. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A 01:15-ösnek köszönöm szépen, hogy megvédett.:]

Igen, nagyon népszerű, Szabó P Szilveszterről lenne szó. Olyan szenvedélyes, hogy kihoz az életből ha hallom.

:)

Amúgy aranyosak vagytok.:]

2012. dec. 15. 18:26
 8/18 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon, a 2. fotó. Szerintem így simán fotózkodna veled!

2012. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ahj.:D Őt a lelkéért szeretjük.
2012. dec. 15. 22:50
 10/18 A kérdező kommentje:

EMBEREK

XD

Mindig megnyugodtam a Mercy reklám zenéje hallatán, erre most jövök rá, hogy úristen ez ő, és utána néztem, és tényleg!*.*

2012. dec. 15. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!