Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavarna ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna ha egy lány naponta többször megkérdezné azt hogy "szeretsz"?

Figyelt kérdés
persze barát és barátnő..

2012. dec. 15. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
csaj vagyok,de nálunk ez pont fordítva van,és engem nem zavar,aranyos nagyon :)
2012. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy idő után tuti az őrületbe kergetnél. Ha szeretlek este 5-kor akkor szerintem 9-re sem változik a helyzet. Hacsak nem kérdezed meg még 1x...
2012. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Dettó ahogy az első írta (: De én is meg szoktam kérdezni, őt egyáltalán nem zavarja. Legutóbb éppen szex közben kérdezte meg, nagyon felcsigázott (;
2012. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Csaj vagyok,de engem rohadtul idegesítene.
2012. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 -=Koldus=- ***** válasza:
Engem idegesít. Szerencsére az asszony visszavett ebből...
2012. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen
2012. dec. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok,a legutolsó barátnőm ezt csinálta,és mondta is.Nekem jó volt a dolog,éreztette másképp is de ebből is látszott,hogy szeretett.Ráadásul nem tudtam úgy igazán kimutatni,mennyire szerettem,így legalább tudta.Ha lenne most egy kapcsolatom és már ott tartanánk,akkor jó lenne ez,hogy sokat kérdezi,meg mondja.
2012. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Minél többször használják ezt a szót, annál többet veszít az értékéből. Kár ezt elpocsékolni!
2012. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kicsit zavarna, de sose felelnék rá. Jobb esélyed van megtartani egy csajt, ha soha nem mondod neki, h szereted, mert akkor folyamatosan azt érzi, h harcolnia kell érted.
2012. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen.Nagyon zavarna,hogy folyton ezt kérdezgetné.Úgy gondolnám nem bízik meg bennem.
2012. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!