Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha meglátnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha meglátnátok facebook-on hogy egy lány ismerősötök. Kapcsolatban állna egy másik lánnyal M?

Figyelt kérdés
biszex,lány

2012. dec. 15. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Te Síkhülyevagy hulye gyökér XDDDDDDDDDDDDDDD bazzzeeggg fúhh besirok rajtad te hülye azöcsém b@zdd A Lányoknál ma ez i a divat ahnemvetedviona észere a mai világba igy szorakoznak egymásol Hol élszte?:O Hogy nem a 21edik században azb tuttti
2012. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát én itt élek, inkább te vagy lemaradva.. sugárzik belőled a kultúra és a műveltség :)

egyébként én vagyok az egyik lány :)

2012. dec. 15. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyerekes dolog csak úgy kapcsolatban lenni valakivel.
2012. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Heteró lány létemre, már egy csomó csajjal voltam kapcsolatban fb-on. Sőt! Mifelénk az a szokás, hogy ha egy baráti körben összejön két ember, akkor családtagjaiknak jelölik a barátaikat. Pl.: nekem most van 2 hugom, meg egy bátyám, emellet nagypapa(!) is vagyok. Szóval semmmmmmit nem gondolnék hasonló szituban.
2012. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Kedves nagyon intelligens első válaszoló! Miért kell rögtön rátámadni a kérdés kiírójára! Ártott ő Neked! Hmmm? Miért kell mindenkit elítélni, meg rögtön kamut sejteni mögötte! Tudod mit tanácsolok Neked, menj el a Tescoba, ott vannak ilyen leértékelt ásók, és ásd el magad! Nem fogsz hiányozni senkinek!
2012. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez nem ilyen poén szerű, a két lány tényleg együtt van :)
2012. dec. 15. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem divat leszbik, akkor semmi gond, bár egyébként sem érdekelne túlzottan.

Lehet, hogy durván hangzik, de én leginkább a saját magánéletemmel szeretek foglalkozni :D

2012. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
XD Nekem a lány osztálytársaim 80%-a kapcsolatban áll egy másik lánnyal XD De am nem érdekel...
2012. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt, h 85%-ban poén az egész. Unokahúgom is ezt csinálja, 22 éves és NEM leszbi, se nem bi...
2012. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!