Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Külső: ami a legjobban megkülönböztet mástól, az az, hogy 208 cm vagyok, ami ugye nem egy átlagos méret, ehez egy kicsit görbe is vagyok, de legalább nem csontsovány, mert pár éve kajakozom. Jóképűnek "mondott", barna-zöld szem, szőkésbarna haj, kicsit barnásabb bőr.

Belső: jókedvű, jó beszélő készség, jó hallgatóság, amolyan tanácsadó típus, állítólag jó humorú (kicsit szarkasztikus). Nem az a bulizós fajta, inkább egy sörözés a barátokkal jó hangulatban, volt barátnője és érte bármit megtett, romantikus, mindig próbál újat kitalálni. Inkább az olvasós típus, elég nagy lexikális tudással rendelkezik, de ezt nem firtatja.

A másik kérdésem ha valakinek volt türelme idáig elolvasni, az az, hogy létezik-e hasonló lány?

Röviden ennyi, normális válaszokat kérnék, előre is köszi:) 19/F



2012. dec. 16. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te vagy a kirajfim,van feher lovad?
2012. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel csak az a gond, hogy ezeket te írod le...

Látnunk kéne, emellett ismernünk is, hogy megállapítsuk igaz-e amit írsz..

Most amiket leírtál azok jól hangzanak.. Persze, hogy mindenki járna veled.

2012. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen tetszetos parameterekkel egesz biztos sok lany jarna veled.;)Egesz biztos letezik hasonlo lany, kar, hogy en nem vagyol ilyen.:/
2012. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem tetszene :))

Jó magasra nőttél fiam :D

De nem...:)

Amúgy tényleg szimpi vagy.

17/L

2012. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

UI:

én picit hasonlítok rád.

Csak lányban :)

2012. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igyekeztem úgy leírni magamat, amilyennek mások gondolnak, én ezekből kitörölnék párat és mondjuk azt írnám a helyükbe, hogy elég feledékeny amiből jön, hogy megbízhatatlan, meg még azt hogy nem veszi észre, ha megbántott valakit. A külső tulajdonságok meg ugye maguktól jönnek:)
2012. dec. 16. 21:49
 7/12 A kérdező kommentje:
És az 1. válaszolóhoz szólva: nincs lovam, csak egy degum:)
2012. dec. 16. 21:50
 8/12 anonim ***** válasza:

na bzdmeg :D

olyan vagy mint én :D

detto...

2012. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tudathasadás lvl 99. Válaszolsz magadnak GYIK-en ;)
2012. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Először azt hittem hogy csak néhány pontban hasonlítok hozzád de aztán végigolvastam újra és b@szki minden stimmel.:D

Nem tudom miért tetted fel a kérdést de ha azért mert pont olyan lányt keresel mint te vagy akkor szerintem ez nem egy jó ötlet mert akkor semmi újat nem tudtok egymásnak tanítani vagy mutatni . Ez olyan mintha magaddal járnál,csak lyukad lenne ceruza helyett :O:D Amúgy szimpi vagy és küldhetnél képet:D

/L

2012. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!