Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen nagyon jó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen nagyon jó, pozitív kisugárzásom?

Figyelt kérdés
Beismerem, hülye a kérdés. Hiszen tudom a választ mosolyogjak, nevessek, meg ilyenek. Nos ez mind meg van. 15 éve lány létemre azonban csak GNR.t és AC/DC-t tudok hallgatni. Sokak szerint ez negatív, ezen változtatni kell.Szerintem ez hülyeség! Lehet attól még jó kisugárzásom, nem? Ezek a zenék megmondják a tutit és nem állnak le az első szerelem befuccsolásánál dalolni... A kérdésem hosszú, és beismerem érthetetlen, a megfogalmazása pedig a szörnyűséggel vetekszik. (legalább a külalak szép,haha) Ha esetleg valakinek mégis van valami jó tanácsa, nagyon szívesen venném:)
2012. dec. 16. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezek az emberek csak nem tudják mi a jó..de oké, mindenki mást szeret

De tény, félnek attól, aki nem a tüctücre vergődik, és értik a zenék mondanivalóját, és nem egy megszokott séma szerint élnek. Félnek...és irigyek

Légy büszke arra ami vagy

És csak téged akarnak kétségek közé vetni..ne hagyd.

2012. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1# Van ami ÖRÖK!
2012. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos még a külalak sem szép!

Tördelhetted volna egy kicsit az Enter segítségével.


Amúgy aranyosnak tűnsz, attól függetlenül, hogy a fent említett zenekarokat nem igazán csípem.


Azonban, ha mindig mosolyogsz akkor többnyire pozitív a kisugárzásod :) Szóval ezen nem is kell, változtatni.

2012. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Rainbowinthedark ***** válasza:
sorolj fel légyszíves olyan mai együtteseket amiknek van mondanivalója?(vannak csak nagyon ritkák).Amit meg a többség hallgat az meg semmi és a Rockhoz-Metálhoz semmi köze.Amúgy kérdező a zene nem befolyásolja a kisugárzásod
2012. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy, én is a 10-20, de akár a 30 éves skinhead bandák zenéit többre tartom, mint a mai lányhangú 15 éves skin bandák próbálkozásait. Akkor most én is béna vagyok?:D
2012. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

F@szt nem befolyásolja!


Képzeld csak el:


Úton sétálsz, melletted egy nagy kocsi elmegy, kocsiból ordít a rap hip hop meg a f@szom tudja mi. Szerinted? Milyennek fogod őket látni, olyanak mint a rap szövege. Többnyire nőket parodizáló, bunkó állatnak.

2012. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát nálam például jó pont lenne az, hogy GNR fan vagy :D

nincsen semmi baj azzal, hogy milyen zenét hallgatsz, főleg ha jól nézel ki, senkit nem fog érdekelni :P

2012. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

7-es, ez elég felületes amolyan rocker vagyok ,nem értem a rappereket féle hozzáállás. Én egyik sem vagyok, de mindkét stílust szertem /hallgatni/ csak arról van szó, hogy nem a nőket parodizálják, hallgass meg pár Ganxsta Zoli számot, hanem az útcasarki ringyókról szövegelnek végig. Azért a kettő közt hatalmas különbség van!


De a kérdezőre visszatérve, nem tudhatom, de ha rock zenét hallgatsz, akkor annak nő létedre lehet hogy van külső megnyílvánulása, nagy furkó bakancsban csörtethetsz a járdán, meg ilyen zenekaros szar pólókban takarod el a cicid is elképzelhető. Vannak ilyen fiús kinézetelű roskerlányok, azt se tudod puncia vagy fasza van e, mert minden rocker ugyanúgy néz ki, még a hosszú hajuk is ront ezen férfi/nő létére keverhetők nagyon.

Lehet hogy a külső imázs szarja el a te "kisugárzásod"

Én egy szép csinos nőiesen öltözködő nőtől nem tudnék undorogni, ha csak ezen mulna ,hogy belül más zenét hallgat, mint én. Ez nem befolyásolja a kisugárzást.

De az ostoba szubkulturákhoz tartozás/zenei/ pl az nagyon sokat tud rontani egy nőn.

2012. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a halál köze van a kisugárzásnak a zenéhez?
2012. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aztajómennydörgőspiculáját! De tényleg!


Hát én AC/DC-n meg Guns n' Roses-on nőttem fel (jó még 15 vagyok én is). Mást ne is hallgass! Én a csillagokat lehoznám egy ilyen lányért, ne viccelj, ez nem lehet oka a bajodnak. Ne változtass az ízléseden külső tényező miatt. Bár a nő az öltözzön nőiesen. Kerüld a térdig érő három mérettel nagyobb zenekaros pólót és szögecses gatyát. Tudom én na, ami belül az kívül, de pl. fekete farmer és egy szűkebb zenekaros póló (amiben neked az alakod, nekem az izmaim látszanak :) ) stb. simán megteszi és még előítéletek sem lesznek


Nálunk ez nem úgy van, hogy lehordnak a rockzene miatt. Sőt, ötödikben az új osztályban egyedül voltam, most meg a fél osztály fanatikus rocker (bár elég nagy befolyásoló képességem van). Osztálybulin rock n roll van, szerelmet meg Aerosmith-el vallunk!


Ne aggódj, nem lett hosszú a kérdésed, lásd az enyém:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!