Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a fiúk, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a fiúk, ha egy lány kedves velük, hogy már mindjárt szeretne valamit tőlük?

Figyelt kérdés
Nem értem a fiúkat. Anyukám úgy nevelt, hogy mindenkivel úgy bánjak, ahogyan én szeretném, hogy bánjanak velem. Alapból egy kedves ember vagyok mindenkivel, kivételek talán azok, akiket nem kedvelek, de őket csak elkerülöm és kész. Egyre többször tapasztalom azt, hogy egyszerű mindennapi helyzetekben, vagy akár szórakozóhelyen, ha kedvesen, udvariasan válaszolok mindjárt azt hiszik a fiúk, hogy ismerkedni szeretnék, vagy bármi más. Arról nem beszélve ha valakit elutasítok. Nem szoktam soha senkit megalázni, így tisztelettel, négyszemközt, vagy más diszkrét úton adom a fiúk tudtára, hogy nem szeretnék semmit. Szóval akkor is szépen, hogy ne bántsam meg. Ekkor meg nem értik meg, nem fogják fel és folytatják a nyomulást. Ez miért van?

2012. dec. 17. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert manapság, ha egy ismereten lány nem kezel úgy mint egy lábtörlőt akkor az már ok a reményre.
2012. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ennyire kevés a kedves lány?
2012. dec. 17. 14:21
 3/10 anonim ***** válasza:
ez fordítva is így van. akire a barátom rámosolyog az már kapásból azt hiszi nyomulhat rá.
2012. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aki úgy kedves velem, hogy nem is ismer akkor igen, ritka.
2012. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kimondod kerek perec, hogy nem akarsz tőlük semmit?

Mit takar az, hogy diszkréten adod a tudtukra?

2012. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is tapasztaltam ilyet, amit leírtál. Szerintem azért van ez így, mert nehezen találnak barátnőt ezek a fiúk és már egy kedves szóba is többet látnak bele. Első jól írta.


De nyugi, rá lehet érezni arra, hogy ki ilyen és ki normális. Maradj ilyen kedves, mosolygós, mert nagyon pozitív dolog kedvességet adni-kapni. Feldobja az ember napját :)


26L

2012. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5ös, általában azt mondom, hogy van valakim, vagy hogy nem szeretnék most semmit. Diszkréten azt jelenti, hogy négyszemközt, vagy ha van ott valaki, akkor csöndben mondom.
2012. dec. 17. 14:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Értelek. Azt kell mondjam, így tényleg egyértelmű, szóval igazad van.

Azt hittem, az a jelet küldős típus vagy (nincs időm, majd máskor, stb.), de látom, nem ez a helyzet.

2012. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első megmondta a frankót, nem kell ezt túlragozni...
2012. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen lány vagyok, és ugyanezt tapasztaltam. talán azért, mert a kedvesség és a flört egy kicsit könnyen összetéveszthetők.
2012. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!